nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image
Informacje
Godziny otwarcia

poniedziałek - niedziela

6.00 - 22.00

W dni nauki szkolnej, w godzinach 8.00 - 15.00 dostępność pływalni i hali sportowej jest ograniczona ze względu na zajęcia szkolne.
Strefę płatną na pływalni należy opuścić do godziny 21.45.
W galerii
SONY DSC
Partnerzy
Benefit-systems
RPO
RPO
Warto odwiedzić
Biuletyn Informacji Publicznej
Biuletyn Informacji Publicznej

Bądź AKTYWNY” – nabór do projektu. Zajęcia pływackie dla osób z niepełnosprawnością.

11 czerwca, 2019

„Bądź AKTYWNY”
Powiatowe Centrum Sportowe w Staszowie ogłasza nabór do projektu pn.” Bądź aktywny” polegającego na udziale osób z niepełnosprawnością w zajęciach sekcji pływackiej.
Celem zadania jest zwiększenie samodzielności i aktywności osób z niepełnosprawnością poprzez prowadzenie grupowych zajęć, które mają na celu nabycie, rozwijanie i podtrzymywanie umiejętności niezbędnych do samodzielnego funkcjonowania osób z niepełnosprawnością.
Uczestnikami projektu mogą być osoby w różnym wieku z następującymi rodzajami niepełnosprawności: narządu ruchu, narządu wzroku, narządu słuchu, sprzężoną oraz osoby z niepełnosprawnością intelektualną. Zadanie dotyczy niepełnosprawności w stopniu znacznym lub umiarkowanym potwierdzonej imiennym, aktualnym orzeczeniem.
Nabór do projektu ma charakter otwarty o przyjęciu do niego będzie decydowała kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc ograniczona. Udział w projekcie jest bezpłatny.
Rekrutacja prowadzona będzie od 11 do 14 czerwca br. do godziny 14:30. Zapisy przyjmowane są osobiście w Powiatowym Centrum Sportowym w Staszowie ul. Oględowska 6, pokój nr 208 i 205 lub telefonicznie pod numerem 158130050.
Termin realizacji projektu na pływalni Powiatowego Centrum Sportowego w Staszowie:
17 czerwca 2019 – 31 marca 2020 roku.
Projekt „Bądź AKTYWNY” realizowany jest w Powiatowym Centrum Sportowym w Staszowie przez Polski Komitet Paraolimpijski w ramach zlecenia realizacji zadań w formie wsparcia przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnym.

Wyłączono możliwość komentowania.

Projekt i wykonanie: d4u.pl