nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image
Informacje
Godziny otwarcia

poniedziałek - niedziela

6.00 - 22.00

W dni nauki szkolnej, w godzinach 8.00 - 15.00 dostępność pływalni i hali sportowej jest ograniczona ze względu na zajęcia szkolne.
Strefę płatną na pływalni należy opuścić do godziny 21.45.
W galerii
SONY DSC
Partnerzy
Benefit-systems
RPO
RPO
Warto odwiedzić
Biuletyn Informacji Publicznej
Biuletyn Informacji Publicznej

CENTRUM STASZÓW OTRZYMAŁO DOFINANSOWANIE Z MINISTERSTWA SPORTU I TURYSTYKI NA REALIZACJĘ DWÓCH ZADAŃ

29 stycznia, 2019

Miło nam poinformować, iż od lutego 2019 roku Stowarzyszenie „Centrum” Sport i Rekreacja w partnerstwie z Powiatowym Centrum Sportowym w Staszowie oraz gminami z terenu powiatu staszowskiego rozpocznie kolejną edycję projektu powszechnej nauki pływania „Umiem Pływać” Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Projekt realizowany będzie od lutego do połowy grudnia z wyłączeniem przerwy wakacyjnej. Z bezpłatnej nauki pływania skorzysta 833 uczniów z klas I – III szkół podstawowych z terenu powiatu staszowskiego.
Kwota dofinansowania wynosi 150 tysięcy złotych.

Dodatkowo w Powiatowym Centrum Sportowym w Staszowie realizowane będą zajęcia sportowe dla uczniów z elementami gimnastyki korekcyjno – kompensacyjnej. Tym zadaniem objętych zostanie 90 uczniów szkół podstawowych z terenu powiatu staszowskiego. Projekt realizowany będzie od lutego do połowy czerwca 2019 roku. Kwota dofinansowania z Ministerstwa Sportu i Turystyki wynosi 10 tysięcy złotych.

Serdecznie dziękujemy za wsparcie i pomoc w uzyskaniu dofinansowania Pani Annie Krupce Sekretarz Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki.

 


Wyłączono możliwość komentowania.

Projekt i wykonanie: d4u.pl