Harmonogram zajęć sekcji pływackiej
Stowarzyszenia „CENTRUM” sport i rekreacja z siedzibą w Staszowie.
GRUPA I – Instruktor Krzysztof Dutka
Poniedziałek – od 16:00 do 17:00
Środa – od 16:00 do 17:00
Piątek – od 16:30 do 17:30
GRUPA II – Instruktor Arleta Legawiec
Poniedziałek – od 17:00 do 18:00
Środa – od 17:00 do 18:00
Piątek – od 17:30 do 18:30
GRUPA III – Instruktor Leszek Tarka
Poniedziałek – od 15:30 do 16:30
Środa – od 15:30 do 16:30
Czwartek – od 15:30 do 16:30
Zajęcia rozpoczynają się od 7 października 2013r.
Na pierwsze zajęcia prosimy przynieść swój numer PESEL – jest on niezbędny do ubezpieczenia sekcji od NNW.
Członkowie sekcji pływackiej przy kasie biletowej w PCS zobowiązani są okazać się legitymacją szkolną ze zdjęciem.
Członkowie sekcji pływackiej Stowarzyszenia „CENTRUM” sport i rekreacja
z siedzibą w Staszowie.
GRUPA I – Instruktor: Krzysztof Dutka
Lp. |
Nazwisko i imię |
Wiek |
Adres zamieszkania
|
1. |
Bochenek Sylwia |
5 lat |
Staszów |
2. |
Janecki Kamil |
6 lat |
Staszów |
3. |
Janecka Julia |
6 lat |
Szydłów |
4. |
Miska Natalia |
6 lat |
Staszów |
5. |
Oleś Damian |
7 lat |
Staszów |
6. |
Zieliński Tomasz |
7 lat |
Staszów |
7. |
Grabowski Piotr |
7 lat |
Staszów |
8. |
Szymczak Olaf |
7 lat |
Staszów |
9. |
Kopacz Filip |
7 lat |
Rytwiany |
10. |
Rogoziński Oliwier |
7 lat |
Staszów |
11. |
Wielgus Liliana |
7 lat |
Staszów |
12. |
Grajda Julia |
8 lat |
Staszów |
13. |
Jarosz Aleksandra |
8 lat |
Staszów |
14. |
Janecki Bartosz |
8 lat |
Staszów |
15. |
Ufel Aleksandra |
9 lat |
Staszów |
16. |
Mierzyński Hubert |
9 lat |
Grzybów |
17. |
Janecki Jakub |
9 lat |
Szydłów |
18. |
Pytowski Kamil |
9 lat |
Szydłów |
19. |
Bryła Kacper |
9 lat |
Staszów |
20. |
Sojka Igor |
9 lat |
Staszów |
GRUPA II – Instruktor: Arleta Legawiec
Lp. |
Nazwisko i imię |
Wiek |
Adres zamieszkania
|
1. |
Czaja Adam |
10 lat |
Staszów |
2. |
Suska Aleksander |
10 lat |
Staszów |
3. |
Krawczak Dawid |
10 lat |
Staszów |
4. |
Kotlarz Olaf |
10 lat |
Staszów |
5. |
Rogala Martyna |
10 lat |
Staszów |
6. |
Zielińska Julia |
10 lat |
Staszów |
7. |
Śmistek Albert |
10 lat |
Staszów |
8. |
Szymczak Anna |
10 lat |
Staszów |
9. |
Szostak Szymon |
10 lat |
Staszów |
10. |
Cisak Agnieszka |
11 lat |
Staszów |
11. |
Majsak Dawid |
11 lat |
Oględów |
12. |
Smagłowska Wiktoria |
11 lat |
Rytwiany |
13. |
Michalski Piotr |
12 lat |
Kotuszów |
14. |
Popielski Mateusz |
12 lat |
Staszów |
15. |
Szymański Paweł |
12 lat |
Staszów |
16. |
Kuca Wojciech |
12 lat |
Staszów |
17. |
Bąk Anna |
12 lat |
Staszów |
18. |
Bąk Cezary |
15 lat | Staszów |
GRUPA III – Instruktor: Leszek Tarka
Lp. |
Nazwisko i imię |
Wiek |
Adres zamieszkania
|
1. |
Kruszewska Viktoria |
17 lat |
Staszów |
2. |
Bednarski Przemysław |
17 lat |
Wólka Żabna |
3. |
Lipiński Daniel |
17 lat |
Staszów |
4. |
Szwagierczak Aleksandra |
16 lat |
Staszów |
5. |
Siłka Agata |
16 lat |
Staszów |
6. |
Szewczuk Weronika |
15 lat |
Staszów |
7. |
Bąk Bartosz |
15 lat |
Szydłów |
8. |
Oleś Karol |
14 lat |
Staszów |
9. |
Opałka Wiktoria |
13 lat |
Staszów |
10. |
Szymański Michał |
13 lat |
Staszów |
11. |
Miska Kacper |
13 lat |
Staszów |
12. |
Szewczuk Dmitrij |
12 lat |
Staszów |
13. |
Bednarski Mateusz |
12 lat |
Wólka Żabna |
14. |
Lubelski Damian |
12 lat |
Szydłów |
15. |
Utnik Marek |
10 lat |
Staszów |
Uwaga! Do dnia 11 października 2013r. członkowie sekcji pływackiej powinni dostarczyć zaświadczenie lekarskie (akceptujemy od lekarza rodzinnego) o braku przeciwskazań zdrowotnych do udziału w zajęciach na pływalni.