nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image
Informacje
Godziny otwarcia

poniedziałek - niedziela

6.00 - 22.00

W dni nauki szkolnej, w godzinach 8.00 - 15.00 dostępność pływalni i hali sportowej jest ograniczona ze względu na zajęcia szkolne.
Strefę płatną na pływalni należy opuścić do godziny 21.45.
W galerii
SONY DSC
Partnerzy
Benefit-systems
RPO
RPO
Warto odwiedzić
Biuletyn Informacji Publicznej
Biuletyn Informacji Publicznej

PŁYWACKIE MISTRZOSTWA NOWEGO SĄCZA

20 listopada, 2019

17 listopada 2019 roku trzyosobowa reprezentacja sekcji pływackiej „Centrum” Staszów brała udział w III Otwartych Mistrzostwach Nowego Sącza w pływaniu o Puchar Prezydenta Miasta.

W zawodach rywalizowało 241 zawodników z 19 klubów z trzech województw. Pływacy startowali w mocnej obsadzie, którą stanowili głównie pływacy z okręgu małopolskiego. Były to między innymi kluby z Jordana, Wisły Kraków oraz Nowego Sącza. W zawodach z dobrej strony pokazali się nasi trzej pływacy z Centrum Staszów.

- Leon Kielczyk rocznik 2012 był drugi na dystansie 25 metrów stylem dowolnym i nie miał sobie równych zajmując pierwsze miejsce na 25 metrów stylem grzbietowym,

- Kacper Szyszkowski 2011r. był drugi na 25 metrów stylem klasycznym oraz ósmy na 25 metrów stylem dowolnym,

- Filip Słota 2010 r. zajął drugie miejsce na 25 metrów stylem motylkowym oraz szóste miejsce na 25 metrów stylem dowolnym.

Filip dodatkowo został trzecim zawodnikiem open w kategorii 9 lat i młodsi. Wśród 8-latkow Kacper był czwarty, a Leon został sklasyfikowany na drugim miejscu wśród 7-latków.

Gratulacje dla trenera, zawodników za dzielną postawę i dla ich rodziców za gorący doping. Trenerem zawodników jest Łukasz Łygan.

Wyłączono możliwość komentowania.

Projekt i wykonanie: d4u.pl