nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image
Informacje
Godziny otwarcia

poniedziałek - niedziela

6.00 - 22.00

W dni nauki szkolnej, w godzinach 8.00 - 15.00 dostępność pływalni i hali sportowej jest ograniczona ze względu na zajęcia szkolne.
Strefę płatną na pływalni należy opuścić do godziny 21.45.
W galerii
SONY DSC
Partnerzy
Benefit-systems
RPO
RPO
Warto odwiedzić
Biuletyn Informacji Publicznej
Biuletyn Informacji Publicznej

Świętokrzyskie „Już Pływam” I runda – Staszów.

29 października, 2019

20 października 2019r. na pływalni PCS w Staszowie odbyła się pierwsza runda zawodów Świętokrzyskie „Już Pływam”. Organizatorami byli: Świętokrzyski Okręgowy Związek Pływacki, Powiatowe Centrum Sportowe w Staszowie i Stowarzyszenie „Centrum” Sport i Rekreacja.  W zawodach brało udział 64 zawodników z 4 klubów województwa.

W klasyfikacji medalowej na pierwszym miejscu uplasowali się pływacy z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (14 medali), na drugim Centrum Staszów (7 medali), na trzecim Orka MOSiR Kielce (6 medali).

Poniżej wyniki zawodników 7 i 8 – letnich sekcji pływackiej Centrum Staszów :

- Leon Kielczyk II miejsce na 25 metrów st. dowolnym i I miejsce na 25 st. grzbietowym, – Tymon Opatowicz VI miejsce na 25 metrów st. dowolnym i VII miejsce na 25 st. grzbietowym, – Stanisław Ekiert X miejsce na 25 metrów st. dowolnym i IX miejsce na 25 st. grzbietowym, – Kacper Szyszkowski II miejsce na 25 metrów st. dowolnym i III miejsce na 25 st. grzbietowym, – Irena Rugała  IV miejsce na 25 metrów st. dowolnym i VII miejsce na 25 st. grzbietowym , – Julia Dziarmakowska VII miejsce na 25 metrów st. dowolnym i VI miejsce na 25 st. grzbietowym, – Zuzanna Strojek IX miejsce na 25 metrów st. dowolnym i X miejsce na 25 st. grzbietowym , – Zuzanna Kijewska XI miejsce na 25 metrów st. dowolnym i XVII miejsce na 25 st. grzbietowym , – Olga Walczak XII miejsce na 25 metrów st. dowolnym i XV miejsce na 25 st. grzbietowym , – Maja Łukawska XIII miejsce na 25 metrów st. dowolnym i XI miejsce na 25 st. grzbietowym , – Zuzanna Mazgaj XV miejsce na 25 metrów st. dowolnym i XIII miejsce na 25 st. grzbietowym , – Patrycja Mazur XVII miejsce na 25 metrów st. dowolnym i VIII miejsce na 25 st. grzbietowym , – Iga Kijewska V miejsce na 25 metrów st. dowolnym i V miejsce na 25 st. grzbietowym , – Klara Toporowska VII miejsce na 25 metrów st. dowolnym i na 25 st. grzbietowym . Sztafeta mieszana dziewcząt i chłopców 7 lat i młodsi z Centrum Staszów na dystansie 4 x 25 metrów stylem dowolnym w składzie: Leon Kielczyk, Tymon Opatowicz, Ekiert Stanisław i Iga Kijewska zajęła drugie miejsce . Druga Sztafeta dziewcząt 8 lat na dystansie 4 x 25 metrów, płynąca w składzie: Olga Walczak ,Irena Rugała, Zuzanna Mazgaj i Patrycja Mazur zajęła drugie miejsce, a pierwsza sztafeta Centrum Staszów w której popłynęły: Julia Dziarmakowska, Zuzanna Strojek, Zuzanna Kijewska i Maja Łukawska były trzecie.

Serdecznie gratulujemy wszystkim młodym pływakom oraz trenerom Centrum Staszów: Łukaszowi Łyganowi i Leszkowi Tarce.

Wyłączono możliwość komentowania.

Projekt i wykonanie: d4u.pl