6 grudnia 2018 roku na pływalni Powiatowego Centrum Sportowego w Staszowie odbyły się V mikołajkowe zawody pływackie, w których udział wzięli zwodnicy sekcji pływackiej Centrum Staszów.
Dzieci i młodzież w wieku 5 – 16 lat rywalizowali na dystansach 25, 50 i 100 metrów stylem dowolnym z podziałem na wiek oraz płeć. Medale młodzi pływacy otrzymywali za miejsca 1 – 3, dyplomy za miejsca 1-6.
Puchary za największe osiągnięcia dla klubu Centrum Staszów w 2018 roku otrzymali:
Na zakończenie wszystkim zawodnikom biorącym udział w zawodach Mikołaj wręczył paczki.
Poniżej wyniki poszczególnych konkurencji:
6 lat i młodsi – 25 metrów stylem dowolnym
DZIEWCZĘTA:
1 miejsce: Klara Toporowska czas: 0:54.59
2 miejsce: Adrianna Dul czas 1:02.00
CHŁOPCY:
1 miejsce: Tymoteusz Chrzanowski czas: 0:34.43
2 miejsce: Leon Kielczyk czas: 0:35.63
3 miejsce: Tymon Opatowicz czas: 0:45.84
4 miejsce: Olaf Judziński czas: 0:54.18
5 miejsce: Dawid Judziński czas: 0:56.55
6 miejsce: Adrian Toporowski czas: 0:57.28
7 lat – 25 metrów stylem dowolnym
DZIEWCZĘTA:
1 miejsce: Julia Dziarmakowska czas: 0:27.00
2 miejsce: Irena Rugała czas: 0:31.66
3 miejsce: Zuzanna Strojek czas: 0:36.74
4 miejsce: Olga Walczak czas: 0:43.77
5 miejsce: Maja Łukawska czas: 0:51.80
CHŁOPCY:
1 miejsce: Kacper Szyszkowski czas: 0:23.59
2 miejsce: Piotr Kulka czas: 0:32.23
3 miejsce: Miłosz Klusek czas: 1:11.03
8-9 lat 25 metrów stylem dowolnym
DZIEWCZĘTA:
1 miejsce: Maja Guła czas: 0:30.27
2 miejsce: Laura Łukasik czas: 0:31.79
3 miejsce: Victoria Agliano czas: 0:32.00
4 miejsce: Zuzanna Jaskuła czas:0:35.01
CHŁOPCY:
1 miejsce: Szymon Walasek czas: 0:27.91
2 miejsce: Krzysztof Toporowski czas: 0:28.14
3 miejsce: Natan Szpak czas: 0:29.23
4 miejsce: Mateusz Szlachetko czas: 0:30.53
5 miejsce: Miłosz Bania czas: 0:31.48
6 miejsce: Marcin Czołba czas: 0:31.54
8-9 lat 50 metrów stylem dowolnym
DZIEWCZETA:
1 miejsce: Laura Darowska czas: 0:43.75
2 miejsce: Aleksandra Franus czas: 0:46.54
3 miejsce: Katarzyna Adamiec czas: 0:47.55
4 miejsce: Blanka Darowska czas: 0:49.52
5 miejsce: Oliwia Sosnowska czas: 0:52.98
6 miejsce: Alicja Chrzanowska czas: 1:01.67
CHŁOPCY:
1 miejsce: Jan Dudek czas: 0:44.69
2 miejsce: Karol Drzymalski czas: 0:47.54
3 miejsce: Jan Wójcikowski czas: 0:49.04
4 miejsce: Oskar Chmielewski czas: 0:50.05
5 miejsce: Mateusz Dziuba czas: 0:51.81
6 miejsce: Damian Augustyn czas: 1:18.07
10 – 11 lat 50 metrów stylem dowolnym
DZIEWCZĘTA:
1 miejsce: Zofia Drzymalska czas: 0:41.72
2 miejsce: Julia Wójcikowska czas: 0:45.33
3 miejsce: Aleksandra Dul czas: 0:51.31
4 miejsce: Aleksandra Lalewicz czas: 0:54.02
5 miejsce: Zuzanna Bednarczyk czas: 0:58.13
6 miejsce: Amelia Bania czas: 1:01.02
CHŁOPCY:
1 miejsce: Kamil Janecki czas: 0:34.76
2 miejsce: Bartosz Szyszkowski czas: 0:37.37
3 miejsce: Wojciech Różycki czas: 1:42.00
4 miejsce: Szlachetko Dominik
12 – 13 lat 100 metrów stylem dowolnym
DZIEWCZETA:
1 miejsce: Nikola Wójcik czas: 1:33.00
2 miejsce; Natalia Rudnik czas: 1:45.00
CHŁOPCY:
1 miejsce: Bartosz Janecki czas: 1:24.00
2 miejsce: Witold Sitko czas: 2:32.00
14 lat i starsi 100 metrów stylem dowolnym
CHŁOPCY:
1 miejsce: Wojciech Kuca czas: 1:13.62
2 miejsce: Marek Utnik czas: 1:19.85
3 miejsce: Piotr Wątroba czas: 1:38.40
4 miejsce: Konrad Idzik czas: 2:00.00