nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image
Informacje
Godziny otwarcia

poniedziałek - niedziela

6.00 - 22.00

W dni nauki szkolnej, w godzinach 8.00 - 15.00 dostępność pływalni i hali sportowej jest ograniczona ze względu na zajęcia szkolne.
Strefę płatną na pływalni należy opuścić do godziny 21.45.
W galerii
SONY DSC
Partnerzy
Benefit-systems
RPO
RPO
Warto odwiedzić
Biuletyn Informacji Publicznej
Biuletyn Informacji Publicznej

WZNAWIAMY ZAJĘCIA DLA KADRY NARODOWEJ SEKCJI PŁYWACKIEJ CENTRUM STASZÓW

30 stycznia, 2021

Szanowni Państwo, członkowie sekcji pływackiej Centrum Staszów!
Informujemy, iż zgodnie z utrzymaniem przez Rząd po 31 stycznia 2021 r. ograniczeń dotyczących pływalni wznawiamy zajęcia w Powiatowym Centrum Sportowym w Staszowie wyłącznie dla zawodników sekcji pływackiej Centrum Staszów będącymi członkami Kadry Narodowej Polskiego Związku Pływackiego.
Zajęcia rozpoczną się od 1 lutego 2021 roku. Poniżej podajemy grafik zajęć i imienny podział grup, który obowiązywać będzie do dnia 14 lutego br. Prosimy o zapoznanie się z harmonogramem zajęć.
Przypominamy także, iż zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia na obiekcie nie mogą przebywać podczas zajęć opiekunowie członków sekcji pływackiej. Zawodnika należy przyprowadzić na zajęcia, a następnie odebrać po ich zakończeniu.

HARMONOGRAM ZAJĘĆ na okres 1 – 14 luty 2021.

KADRA NARODOWA SEKCJI PŁYWACKIEJ

GRUPA STARSZA trenera L. Tarki

Wtorek, środa, czwartek w godzinach: 15:30 – 17:00

  1. Dudek J.
  2. Wójcikowski J.
  3. Wojcikowska J.
  4. Szyszkowski B.
  5. Tarka M.
  6. Tarka S.
  7. Dziuba M.
  8. Blicharz J.

GRUPA MŁODSZA trenera L. Tarki

Wtorek, czwartek w godzinach 17:00 – 18:00

  1. Lipiec P.
  2. Brocki B.
  3. Brocki S.
  4. Brocki W.
  5. Brocka A.
  6. Brocka K.
  7. Kucharski B.
  8. Bereza K.
  9.  Maj J.
  10. Furman S.
  11. Sioda M.
  12. Rugała F.

 

GRUPA I  trenera Ł. Łygana

Poniedziałek, środa, czwartek w godzinach 15:45 – 16:30

  1. Grabka E.
  2. Sosnowska K.
  3. Mazur P.
  4. Szyszkowski O.
  5. Słota K.
  6. Kukla K.

GRUPA II  trenera Ł. Łygana

Poniedziałek, środa, czwartek w godzinach 16:30 – 18:00

Wtorek w godzinach 17:00 – 18:30

  1. Nowak M.
  2. Baczewska O.
  3. Walczak O.
  4. Dziarmakowska J.
  5. Mazur P.
  6. Rugała I.
  7. Sosnowska O.
  8. Chmielewski O.
  9. Kukla P.
  10. Agliano V.
  11. Strojek Z.
  12. Słota F.
  13. Walasek S.
  14. Szyszkowski K.
  15. Guła M.
  16. Łukawska M.
  17. Kielczyk L.
  18. Kijewska Z.
  19. Czołba M.

GRUPA III  trenera Ł. Łygana

Poniedziałek, środa, czwartek w godzinach 18:00 – 19:00

  1. Cichoń M.
  2. Szymczak B.
  3. Lisiecki F.
  4. Suchorowska A.
  5. Klusek M.
  6. Myśliwiec K.
  7. Ekiert S.
  8. Kawecka P.
  9. Kawecka N.
  10. Łukasik M.
  11. Myśliwiec S.
  12. Kijewska I.
  13. Toporowski A.
  14. Szlachetko D.
  15. Szlachetko M.
  16. Myśliwiec N.
  17. Lisiecka O.
  18. Trębliński T.

Wyłączono możliwość komentowania.

Projekt i wykonanie: d4u.pl