W dni nauki szkolnej, w godzinach 8.00 - 15.00 dostępność pływalni i hali sportowej jest ograniczona ze względu na zajęcia szkolne.

Warto odwiedzić
Biuletyn Informacji Publicznej

Młodzi pływacy sprawdzali swoje umiejętności.

24 listopada, 2021

20 listopada na pływalni Powiatowego Centrum Sportowego w Staszowie odbył się Sprawdzian Wytrzymałości i Wszechstronności Pływackiej. W zawodach uczestniczyło 60 pływaków z 6 klubów.
Regulaminowo uczestniczyli w nim zawodnicy 11 i 12-letni dla których jest on „przepustką” do udziału w Drużynowych Mistrzostwach Młodzików w roku przyszłym, a także klasyfikowani byli pływacy w kategorii Open.
Sprawdzian był również konsultacją startową dla zawodników powołanych na zgrupowanie kadry młodzików, które odbyło się w Staszowie w dniach od 16 do 20 listopada pod trenerskim okiem Mariusza Firmantego. Uczestników
zgrupowania nagrodzono w trakcie zawodów pamiątkowymi medalami.

Nasz klub „Centrum” Staszów reprezentowało 8 zawodników, którzy rywalizowali na dystansach 200 metrów stylem zmiennym i 400 metrów stylem dowolnym.