nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image
Informacje
Godziny otwarcia


poniedziałek - niedziela

6.00 - 22.00


W dni nauki szkolnej, w godzinach 8.00 - 15.00 dostępność pływalni i hali sportowej jest ograniczona ze względu na zajęcia szkolne.
Strefę płatną na pływalni należy opuścić do godziny 21.45.


REJESTRACJA
Punktu Szczepień Powszechnych
czynna w dniach
poniedziałek-piątek 8:00-14:00

tel: 532 408 374
tel: 532 408 202

W galerii
SONY DSC
Partnerzy
Benefit-systems
RPO
RPO
Warto odwiedzić
Biuletyn Informacji Publicznej
Biuletyn Informacji Publicznej

MŁODZI PŁYWACY Z CENTRUM STASZÓW WICEMISTRZAMI WOJEWÓDZTWA 2021!

15 listopada, 2021

6 listopada 2021 roku na pływalni w Ostrowcu Świętokrzyskim odbyła się finałowa 6 runda Małej Świętokrzyskiej Ligi Pływackiej.
W zawodach wzięło udział 127 zawodników z 8 klubów z województwa świętokrzyskiego.
Sekcja pływacka „Centrum” Staszów, którą reprezentowało 21 zawodników  w klasyfikacji generalnej końcowej drużynowo zajęła drugie miejsce na podium w 2021 roku.

W końcowej klasyfikacji indywidualnej nasi zawodnicy zajęli odpowiednio:

DZIEWCZĘTA 9 LAT:

  • KAWECKA NIKOLA – 6 miejsce,
  • SUCHOROWSKA ALEKSANDRA – 7 miejsce,
  • KIJEWSKA IGA – 8 miejsce,
  • MAZUR WIKTORIA – 12 miejsce,
  • PRZYBYCIŃSKA NINA – 13 miejsce.

CHŁOPCY 9 LAT:

  • KIELCZYK LEON – 3 miejsce,
  • MYŚLIWIEC KRZYSZTOR – 11 miejsce,
  • CHRZANOWSKI TYMOTEUSZ – 14 miejsce.

DZIEWCZĘTA 10 LAT:

  • BACZEWSKA OLIWIA – 10 miejsce,
  • DZIARMAKOWSKA JULIA – 11 miejsce,
  • MAZUR PATRYCJA – 14 miejsce,
  • RUGAŁA IRENA – 18 miejsce.

CHŁOPCY 10 LAT:

  • KUKLA PIOTR – 2 miejsce,
  • SZYSZKOWSKI KACPER – 3 miejsce.

DZIEWCZĘTA 11 LAT:

  • AGLIANO VICTORIA – 7 miejsce,
  • GUŁA MAJA – 16 miejsce.

CHŁOPCY 11 LAT:

  • SŁOTA FILIP – 2 miejsce,
  • CHMIELEWSKI OSKAR – 13 miejsce.

Poniżej przedstawiamy wyniki naszych pływaków z 6 rundy małej ligi:

  • Szyszkowski Kacper – 1 miejsce na 50 metrów stylem klasycznym, 3 miejsce na 100 metrów stylem zmiennym,
  • Kukla Piotr – 2 miejsce na 50 metrów stylem klasycznym, 2 miejsce na 100 metrów stylem zmiennym,
  • Kielczyk Leon – 4 miejsce na 50 metrów stylem klasycznym, 3 miejsce na 100 metrów stylem zmiennym,
  • Myśliwiec Krzysztof – 6 miejsce na 50 metrów stylem klasycznym, 10 miejsce na 100 metrów stylem zmiennym,
  • Słota Filip – 1 miejsce na 100 metrów stylem klasycznym, 3 miejsce na 100 metrów stylem zmiennym,
  • Wójcikowski Jan – 12 miejsce na 100 metrów stylem klasycznym,
  • Tarka Michał – 12 miejsce na 100 metrów stylem grzbietowym, 18 miejsce na 100 metrów stylem zmiennym,
  • Wójcikowski Jan – 13 miejsce na 100 metrów stylem grzbietowym,
  • Tarka Szymon – 16 miejsce na 100 metrów stylem grzbietowym, 17 miejsce na 100 metrów stylem zmiennym,
  • Myśliwiec Szymon – 17 miejsce na 100 metrów stylem grzbietowym, 13 miejsce na 100 metrów stylem klasycznym,
  • Rugała Irena – 7 miejsce na 50 metrów stylem dowolnym, 7 miejsce na 100 metrów stylem grzbietowym,
  • Baczewska Oliwia – 8 miejsce na 50 metrów stylem dowolnym,
  • Mazur Patrycja – 12 miejsce na 50 metrów stylem dowolnym, 6 miejsce na 100 metrów stylem zmiennym,
  • Mazur Wiktoria -  5 miejsce na 50 metrów stylem dowolnym, 5 miejsce na 50 metrów stylem klasycznym,
  • Kijewska Iga – 6 miejsce na 50 metrów stylem dowolnym, 2 miejsce na 50 metrów stylem klasycznym,
  • Przybylińska Nina – 11 miejsce na 50 metrów stylem dowolnym, 6 miejsce na 50 metrów stylem klasycznym,
  • Kawecka Nikola – 5 miejsce na 50 metrów stylem grzbietowym, 7 miejsce na 100 metrów  stylem zmiennym,
  • Suchorowska Aleksandra – 8 miejsce na 50 metrów stylem grzbietowym, 3 miejsce na 50 metrów stylem klasycznym
  • Brocka Aleksandra – 2 miejsce na 50 metrów stylem klasycznym,
  • Agliano Victoria – 5 miejsce na 100 metrów stylem klasycznym, 8 miejsce na 100 metrów stylem zmiennym.

SZTAFETY 4 X 50 metrów stylem zmiennym dziewcząt:

  • 1 miejsce – CENTRUM STASZÓW 1 w składzie: Kawecka Nikola, Kijewska Iga, Suchorowska Aleksandra, Przybycińska Nina
  • 4 miejsce – CENTRUM STASZÓW 2 w składzie: Patrycja Mazur, Brocka Aleksandra, Rugała Irena, Baczewska Oliwia

SZTAFETY 4 X 50 metrów stylem zmiennym chłopców:

  • 4 miejsce – CENTRUM STASZÓW 1 w składzie: Kielczyk Leon, Kukla Piotr, Słota Filip, Szyszkowski Kacper
  • 7 miejsce – CENTRUM STASZÓW 2 w składzie: Tarka Michał, Myśliwiec Szymon, Wójcikowski Jan, Tarka Szymon.

GRATULUJEMY WSZYSTKIM ZAWODNIKOM UZYSKANYCH WYNIKÓW.

TRENEROM STOWARZYSZENIE CENTRUM DZIĘKUJE ZA PRZYGOTOWANIE PŁYWAKÓW DO STARTU W CAŁEJ LIDZE ŚWIĘTOKRZSKIEJ.

Wyłączono możliwość komentowania.

Projekt i wykonanie: d4u.pl