nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image
Informacje
Godziny otwarcia


poniedziałek - niedziela

6.00 - 22.00


W dni nauki szkolnej, w godzinach 8.00 - 15.00 dostępność pływalni i hali sportowej jest ograniczona ze względu na zajęcia szkolne.
Strefę płatną na pływalni należy opuścić do godziny 21.45.


REJESTRACJA
Punktu Szczepień Powszechnych
czynna w dniach
poniedziałek-piątek 8:00-14:00

tel: 532 408 374
tel: 532 408 202

W galerii
SONY DSC
Partnerzy
Benefit-systems
RPO
RPO
Warto odwiedzić
Biuletyn Informacji Publicznej
Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualności

Gimnastyka poranna w wodzie – zapisy

6 lipca, 2021

Powiatowe Centrum Sportowe w Staszowie ogłasza zapisy na zajęcia Gimnastyki Porannej w Wodzie
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 15 813 00 50 w godzinach 7:30-14:00.
Wejście jednorazowe na zajęcia – 5zł + bilet wstępu, lub karnet miesięczny na zajęcia (w kwocie 32zł) + bilet wstępu.

PCS dostępny dla klientów od 1 lipca.

30 czerwca, 2021
Informujemy, że w związku z dzisiejszą informacją PSSE Staszów na temat pozytywnych badań przydatności do spożycia wody z wodociągu Staszów, z dniem jutrzejszym (1 lipca) pływalnia oraz siłownia będą ponownie dostępne dla klientów.
Zapraszamy.

Drużynowy Wielobój Pływacki Dzieci 10-11 lat

16 czerwca, 2021

W dniach 11 i 12 czerwca 2021 roku na pływalni PCS w Staszowie odbył się Drużynowy Wielobój Pływacki Dzieci 10 – 11 lat. W zawodach wzięło udział 82 pływaków z 7 klubów z województwa świętokrzyskiego.  Zawody otworzył Prezes Świętokrzyskiego Okręgowego Związku Pływackiego pan Piotr Weglewicz.
Centrum Staszów reprezentowało 13 zawodników. W klasyfikacji medalowej nasi reprezentanci uplasowali się na miejscu 4 zdobywając: 6 srebrnych i 2 brązowe medale. W punktacji klubowej nasi 10 latkowie zajęli miejsce 3 natomiast 11 latkowie miejsce 5. Wśród najlepszych zawodników 10 letnich na 2 miejscu na podium uplasował się Kukla Piotr.

Poniżej przedstawiamy szczegółowe wyniki naszych pływaków:

50 metrów stylem dowolnym dziewcząt 10 lat:

- 5 miejsce: Dziarmakowska Julia

- 8 miejsce: Baczewska Oliwia

- 12 miejsce: Mazur Patrycja

- 13 miejsce: Rugała Irena

100 metrów stylem dowolnym dziewcząt 11 lat:

- 6 miejsce: Agliano Victoria

- 12 miejsce: Guła Maja

200 metrów stylem dowolnym dziewcząt 11 lat:

- 6 miejsce: Agliano Victoria

50 metrów stylem grzbietowym dziewcząt 10 lat:

- 5 miejsce: Dziarmakowska Julia

- 7 miejsce: Baczewska Oliwia

- 13 miejsce: Mazur Patrycja

- 16 miejsce: Rugala Irena

50 metrów stylem klasycznym dziewcząt 10 lat:

- 5 miejsce: Mazur Patrycja

- 6 miejsce: Baczewska Oliwia

- 10 miejsce:  Dziarmakowska Julia

- 15 miejsce: Rugała Irena

100 metrów stylem klasycznym dziewcząt 11 lat:

- 11 miejsce: Guła Maja

50 metrów stylem motylkowym dziewcząt 11 lat:

- 6 miejsce: Agliano Victoria

- 11 miejsce: Guła Maja

100 metrów stylem zmiennym dziewcząt 10 lat:

- 5 miejsce: Baczewska Oliwia

- 8 miejsce: Mazur Patrycja

- 11 miejsce: Dziarmakowska Julia

200 metrów stylem zmiennym dziewcząt 11 lat:

- 7 miejsce: Agliano Victoria

50 metrów stylem dowolnym chłopców 10 lat:

- 2 miejsce: Szyszkowski Kacper

- 4 miejsce: Kukla Piotr

100 metrów stylem dowolnym chłopców 11 lat:

- 16 miejsce: Wójcikowski Jan

- 20 miejsce: Myśliwiec Szymon

200 metrów stylem dowolnym chłopców 11 lat:

- 10 miejsce: Chmielewski Oskar

50 metrów stylem grzbietowym chłopców 10 lat:

- 2 miejsce: Kukla Piotr

- 3 miejsce: Szyszkowski Kacper

100 metrów stylem grzbietowym chłopców 11 lat:

- 11 miejsce: Wójcikowski Jan

- 14 miejsce: Tarka Michał

- 16 miejsce: Tarka Szymon

- 17 miejsce: Myśliwiec Szymon

50 metrów stylem klasycznym chłopców 10 lat:

- 2 miejsce: Szyszkowski Kacper

- 3 miejsce: Kukla Piotr

100 metrów stylem klasycznym chłopców 11 lat:

- 2 miejsce: Chmielewski Oskar

- 9 miejsce: Wójcikowski Jan

- 11 miejsce: Myśliwiec Szymon

50 metrów stylem motylkowym chłopców 11 lat:

- 4 miejsce: Chmielewski Oskar

- 10 miejsce: Wójcikowski Jan

- 13 miejsce: Tarka Michał

-  15 miejsce: Tarka Szymon

100 metrów stylem zmiennym chłopców 10 lat:

- 2 miejsce: Kukla Piotr

200 metrów stylem zmiennym chłopców 11 lat:

- 7 miejsce: Chmielewski Oskar

Sztafeta Chłopców 4 x 50 metrów stylem zmiennym 11 lat:

- 2 miejsce Centrum Staszów 1 w składzie: Tarka Michał, Tarka Szymon, Chmielewski Oskar, Wójcikowski Jan.

Wszystkim zawodnikom Centrum Staszów oraz trenerom Łukaszowi Łyganowi i Leszkowi Tarce serdecznie gratulujemy.

 

 

Drużynowy Wielobój pływacki już w weekend

9 czerwca, 2021

 

Informujemy, że pływalnia będzie w dniach zawodów niedostępna dla klientów indywidualnych w następujących godzinach:
- piątek  – od godziny 14:00 do 22:00
- sobota – od 8:30 do 15:00


Projekt i wykonanie: d4u.pl