1 czerwca 2021 roku w Powiatowym Centrum Sportowym w Staszowie odbyły się zawody pływackie oraz mini zawody zapaśnicze z okazji Dnia Dziecka.
Poniżej podajemy wyniki zawodników sekcji pływackiej Centrum Staszów
2014 r. i młodsi dziewcząt :
- 1 miejsce Paulina Mazur
- 2 miejsce Słota Karolina
- 3 miejsce Sosnowska Karolina
- 4 miejsce Antonina Wójcik
2014 r. i młodsi chłopców:
- 1 miejsce Krzysztof Kukla
- 2 miejsce Ernest Grabka
2013 r. chłopcy:
- 1 miejsce Stanisław Ekiert
- 2 miejsce Tymon Trębliński
- 3 miejsce Franciszek Rugała
2012 r. dziewcząt:
- 1 miejsce Aleksandra Suchorowska
- 2 miejsce Oliwia Lisiecka
- 3 miejsce Wiktoria Mazur
- 4 miejsce Nina Przybycińska
- 5 miejsce Nikola Kawecka
- 6 miejsce Iga Kijewska
2012 r. chłopców:
- 1 miejsce Leon Kielczyk
- 2 miejsce Krzysztof Myśliwiec
- 3 miejsce Tymoteusz Chrzanowski
- 4 miejsce Dawid Rębosz
- 5 miejsce Filip Lisiecki
- 6 miejsce Patryk Lipiec
- 7 m. Artur Wójcik
2011 r. dziewcząt:
- 1 miejsce Julia. Dziarmakowska
- 2 miejsce Oliwia Barczewska
- 3 miejsce Patrycja Mazur
- 4 miejsce Irena Rugała
- 5 miejsce Zuzanna Kijewska
- 6 miejsce Maja Łukawska
- 7 miejsce Aleksandra Brocka
2011 r. chłopców:
- 1 miejsce Kacper Szyszkowski
- 2 miejsce Piotr Kukla
- 3 miejsce Bartosz Szymczak
2010 r. dziewcząt:
- 1 miejsce Victoria Agliano
- 2 miejsce Maja Guła
- 3 miejsce Julia Myśliwiec
2010 r. chłopców :
- 1 miejsce Filip Słota
- 2 miejsce Oskar Chmielewski
- 3 miejsce Jan Wójcikowski
- 4 miejsce Mateusz Dziuba
- 5 miejsce Szymon Tarka
- 6 miejsce Michał Tarka
- 7 miejsce Szymon Myśliwiec
2009 i starsi dziewczęta:
- 1 miejsce Oliwia Sosnowska
- 2 miejsce Maja Nowak
- 3 miejsce Patrycja Kawecka
- 4 miejsce Karolina Brocka
2009 i starsi chłopców
- 1 miejsce Dominik Szlachetko
- 2 miejsce Jan Dudek
- 3 miejsce Bartosz Brocki
- 4 miejsce Kacper Bereza
- 5 miejsce Mikołaj Polewka
- 6 miejsce Kacper Polewka
- 7 miejsce Jakub Soboń
- 8 miejsce Filip Przybyciński
- 9 miejsce Mikołaj Sioda
- 10 miejsce Jakub Maj
W sekcji zapaśniczej w grupie najmłodszej odbyły się walki miedzy zawodnikami.
Wszystkie dzieci otrzymały drobne upominki.
Uczestnikom i trenerom serdecznie gratulujemy !