7 grudnia 2020 r. na pływalni w Staszowie odbyły się już VII Zawody Mikołajkowe. W zawodach wystartowało 90 osób.
Jako pierwsze wystartowały pływacy z niepełnosprawnością biorący udział w programie Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego pn. „Bądź Aktywny”. Uczestnicy: Beata Sobieniak, Julia Adamska, Wiktoria Arczewska, Kamil Mazanka, Dawid Domagała, Damian Imos, Mateusz Ziółek, Tomasz Pabian oraz najmłodszy Gabryś Agliano starowali na małym lub dużym basenie.
Następnie rywalizację z podziałem na kategorie wiekowe rozpoczęli pozostali członkowie sekcji pływackiej.
W czasie zawodów nagrodzeni zostali najlepsi zawodnicy sekcji pływackiej CENTRUM w 2020 roku otrzymali oni puchary i nagrody rzeczowe. Wśród nich znaleźli się:
- Kielczyk Leon – rocznik 2012,
- Szyszkowski Kacper – rocznik 2011,
- Słota Filip – zawodnik rocznik 2010,
- Wójcikowski Jan – rocznik 2010 r. ,
- Bartosz Szyszkowski – rocznik 2008 r.
Poniżej przedstawiamy wyniki zawodników zawodów mikołajkowych :
2011 rocznik i młodsi mały basen :
- Darowski Filip,
- Kukla Krzysztof,
- Grabka Ernest,
- Maruszewski Wiktor.
2011 rocznik i młodsze mały basen:
- Nogaś Natalia.
6 lat i młodsze 25 metrów stylem dowolnym:
1 miejsce – Mazur Paulina 00:40:38
2 miejsce – Kaczmarczyk Matylda 00:54:22
3 miejsce – Sosnowska Karolina 01:05:00
4 miejsce – Wójcik Antonina 01:21:00
6 lat i młodsi 25 metrów stylem dowolnym:
1 miejsce – Brocki Witold 00:40:38
2 miejsce – Szyszkowski Olaf 00:49:24
7 lat i młodsze 50 metrów stylem dowolnym:
1 miejsce – Szcześniak Aleksandra 01:50:33
7 lat i młodsi 50 metrów stylem dowolnym:
1 miejsce – Ekiert Stanisław 01:00:51
2 miejsce – Trębliński Tymon 01:04:04
3 miejsce – Rugała Franciszek 01:44:00
4 miejsce – Furman Szymon 02:11:00
8 lat i młodsze 50 metrów stylem dowolnym:
1 miejsce – Przybycińska Nina 01:00:35
2 miejsce – Kawecka Nikola 01:02:00
3 miejsce – Lisiecka Oliwia 01:07:02
4 miejsce – Mazur Wiktoria 01:08:50
5 miejsce – Cichoń Marika oraz Kijewska Iga 01:09:00
6 miejsce – Suchorowska Aleksandra 01:09:40
8 lat i młodsi 50 metrów stylem dowolnym:
1 miejsce – Kielczyk Leon 00:51:71
2 miejsce – Chrzanowski Tymoteusz 00:55:22
3 miejsce – Lipiec Patryk 01:02:00
4 miejsce – Rębosz Dawid 01:08:92
5 miejsce – Myśliwiec Krzysztof 01:11:81
6 miejsce – Lisiecki Filip 01:24:18
7 miejsce – Toporowski Adrian 01:26:00
8 miejsce – Wójcik Artur 01:39:07
9 miejsce – Janecki Filip 01:44:11
10 miejsce – Tymon Jasek 01:50:80
9 lat i młodsze, 50 metrów stylem dowolnym:
1 miejsce – Baczewska Oliwia 00:47:10
2 miejsce – Rugała Irena 00:49:63
3 miejsce – Kijewska Zuzanna 00:51:92
4 miejsce – Mazur Patrycja 00:52:61
5 miejsce – Dziarmakowska Julia 00:53:66
6 miejsce – Łukawska Maja 00:54:66
7 miejsce – Walczak Olga 00:55:98
8 miejsce – Strojek Zuzanna 01:01:20
9 miejsce – Łukawska Maria 01:08:96
10 miejsce – Brocka Aleksandra 01:08:97
9 lat i młodsi, 50 metrów stylem dowolnym:
1 miejsce – Szyszkowski Kacper 00:38:88
2 miejsce – Kukla Piotr 00:41:50
3 miejsce – Brocki Stanisław 00:48:77
4 miejsce – Szymczak Bartosz 01:05:15
5 miejsce – Wójcik Bartosz 01:18:60
6 miejsce – Klusek Miłosz 01:18:70
7 miejsce – Maruszewski Olaf 01:53:76
10-11 lat, 50 metrów stylem dowolnym:
1 miejsce – Sosnowska Oliwia 00:35:92
2 miejsce – Agliano Victoria 00:45:00
3 miejsce – Guła Maja 00:47:71
4 miejsce – Chrzanowska Alicja 00:49:17
5 miejsce – Kawecka Patrycja 00:55:59
6 miejsce – Brocka Karolina 01:08:37
10 -11 lat, 50 metrów stylem dowolnym:
1 miejsce – Dudek Jan 00:37:90
2 miejsce – Wójcikowski Jan 00:41:02
3 miejsce – Chmielewski Oskar 00:43:39
4 miejsce – Walasek Szymon 00:45:47
5 miejsce – Dziuba Mateusz 00:45:94
6 miejsce – Przybyciński Filip 00:51:63
7 miejsce – Tarka Michał 00:54:52
8 miejsce – Tarka Szymon 00:56:00
9 miejsce – Czołba Marcin 00:56:97
10 miejsce – Żyła Olaf 00:58:37
11miejsce - Czerwiec Alan 01:00:59
12 miejsce - Maj Jakub 01:22:15
12 lat i starsze:
1 miejsce – Nowak Maja 00:36:56
2 miejsce – Wójcikowska Julia 00:39:94
12 lat i starsi:
1 miejsce – Szyszkowski Bartosz 00:30:66
2 miejsce – Brocki Bartosz 00::41:05
3 miejsce – Blicharz Jan 00:44:52
4 miejsce – Bereza Kacper 00:48:68
5 miejsce – Sioda Mikołaj 00:54:30
Sztafety 4 x 50 stylem zmiennym dziewcząt:
1 miejsce – Dziarmakowska Julia, Walczak Olga, Agliano Victoria, Chrzanowska Alicja 03:39:60
2 miejsce – Guła Maja, Strojek Zuzanna, Rugała Irena, Baczewska Oliwia, 03:41:68
3 miejsce – Kijewska Zuzanna, Mazur Patrycja, Sosnowska Oliwia, Kawecka Patrycja, 03:43:47
4 miejsce – Kijewska Iga, Kawecka Nikola, Nowak Maja, Łukawska Maja, 04:01:45
5 miejsce – Brocka Karolina, Przybycińska Nina, Wójcikowska Julia, Mazur Wiktoria. 05:20:00
Sztafety 4 x 50 stylem zmiennym chłopców:
1 miejsce – Kukla Piotr , Chmielewski Oskar , Kielczyk Leon, Szyszkowski Kacper 03:12;43
2 miejsce – Lipiec Patryk, Dudek Jan , Szyszkowski Bartosz , Brocki Stanisław 03:35:00
3 miejsce – Tarka Michał,Tarka Szymon , Czołba Marcin, Wójcikowski Jan 04:08:00
4 miejsce – Wójcik Bartosz , Myśliwiec Szymon, Walasek Szymon, Chrzanowski Tymon 04:23:54
5 miejsce – Tręblinski Tymon ,Dziuba Mateusz , Czołba Marcin ,Stanisław Ekiert 04:38:26
Wszyscy pływacy uczestniczący w zawodach otrzymali także słodki upominek od Mikołaja.
Trenerami młodych zawodników są: Łukasz Łygan i Leszek Tarka. Członkom sekcji i trenerom gratulujemy wyników oraz dziękujemy za całoroczną sumienną pracę.