nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image
Informacje
Godziny otwarcia

poniedziałek - niedziela

6.00 - 22.00

W dni nauki szkolnej, w godzinach 8.00 - 15.00 dostępność pływalni i hali sportowej jest ograniczona ze względu na zajęcia szkolne.
Strefę płatną na pływalni należy opuścić do godziny 21.45.
W galerii
SONY DSC
Partnerzy
Benefit-systems
RPO
RPO
Warto odwiedzić

Require Flash player

Aktualności

V MIKOŁAJKOWE ZAWODY PŁYWACKIE W PCS

7 grudnia, 2018

6 grudnia 2018 roku na pływalni Powiatowego Centrum Sportowego w Staszowie odbyły się V mikołajkowe zawody pływackie, w których udział wzięli zwodnicy sekcji pływackiej Centrum Staszów.

Dzieci i młodzież w wieku 5 – 16 lat rywalizowali na dystansach 25, 50 i 100 metrów stylem dowolnym z podziałem na wiek oraz płeć. Medale młodzi pływacy otrzymywali za miejsca 1 – 3, dyplomy za miejsca 1-6.

Puchary za największe osiągnięcia dla klubu Centrum Staszów w 2018 roku otrzymali:

  1. Aleksandra Franus
  2. Oliwia Sosnowska
  3. Zofia Drzymalska
  4. Kamil Janecki
  5. Marek Utnik
  6. Filip Słota

 

Na zakończenie wszystkim zawodnikom biorącym udział w zawodach Mikołaj wręczył paczki.

Poniżej wyniki poszczególnych konkurencji:

6 lat i młodsi – 25 metrów stylem dowolnym

DZIEWCZĘTA:

1 miejsce: Klara Toporowska czas: 0:54.59

2 miejsce: Adrianna Dul czas 1:02.00

CHŁOPCY:

1 miejsce: Tymoteusz Chrzanowski czas: 0:34.43

2 miejsce: Leon Kielczyk czas: 0:35.63

3 miejsce: Tymon Opatowicz czas: 0:45.84

4 miejsce: Olaf Judziński czas: 0:54.18

5 miejsce: Dawid Judziński czas: 0:56.55

6 miejsce: Adrian Toporowski czas: 0:57.28

 

7 lat – 25 metrów stylem dowolnym

DZIEWCZĘTA:

1 miejsce: Julia Dziarmakowska czas: 0:27.00

2 miejsce: Irena Rugała czas: 0:31.66

3 miejsce: Zuzanna Strojek czas: 0:36.74

4 miejsce: Olga Walczak czas: 0:43.77

5 miejsce: Maja Łukawska czas: 0:51.80

CHŁOPCY:

1 miejsce: Kacper Szyszkowski czas: 0:23.59

2 miejsce: Piotr Kulka czas: 0:32.23

3 miejsce: Miłosz Klusek czas: 1:11.03

8-9 lat 25 metrów stylem dowolnym

DZIEWCZĘTA:

1 miejsce: Maja Guła czas: 0:30.27

2 miejsce: Laura Łukasik czas: 0:31.79

3 miejsce: Victoria Agliano czas: 0:32.00

4 miejsce: Zuzanna Jaskuła czas:0:35.01

CHŁOPCY:

1 miejsce: Szymon Walasek czas: 0:27.91

2 miejsce: Krzysztof Toporowski czas: 0:28.14

3 miejsce: Natan Szpak czas: 0:29.23

4 miejsce: Mateusz Szlachetko czas: 0:30.53

5 miejsce: Miłosz Bania czas: 0:31.48

6 miejsce: Marcin Czołba czas: 0:31.54

 

8-9 lat 50 metrów stylem dowolnym

DZIEWCZETA:

1 miejsce: Laura Darowska czas: 0:43.75

2 miejsce: Aleksandra Franus czas: 0:46.54

3 miejsce: Katarzyna Adamiec czas: 0:47.55

4 miejsce: Blanka Darowska czas: 0:49.52

5 miejsce: Oliwia Sosnowska czas: 0:52.98

6 miejsce: Alicja Chrzanowska czas: 1:01.67

CHŁOPCY:

1 miejsce: Jan Dudek czas: 0:44.69

2 miejsce: Karol Drzymalski czas: 0:47.54

3 miejsce: Jan Wójcikowski czas: 0:49.04

4 miejsce: Oskar Chmielewski czas: 0:50.05

5 miejsce: Mateusz Dziuba czas: 0:51.81

6 miejsce: Damian Augustyn czas: 1:18.07

 

10 – 11 lat 50 metrów stylem dowolnym

DZIEWCZĘTA:

1 miejsce: Zofia Drzymalska czas: 0:41.72

2 miejsce: Julia Wójcikowska czas: 0:45.33

3 miejsce: Aleksandra Dul czas: 0:51.31

4 miejsce: Aleksandra Lalewicz czas: 0:54.02

5 miejsce: Zuzanna Bednarczyk czas: 0:58.13

6 miejsce: Amelia Bania czas: 1:01.02

CHŁOPCY:

1 miejsce: Kamil Janecki czas: 0:34.76

2 miejsce: Bartosz Szyszkowski czas: 0:37.37

3 miejsce: Wojciech Różycki czas: 1:42.00

4 miejsce: Szlachetko Dominik

 

12 – 13 lat 100 metrów stylem dowolnym

DZIEWCZETA:

1 miejsce: Nikola Wójcik czas: 1:33.00

2 miejsce; Natalia Rudnik czas: 1:45.00

CHŁOPCY:

1 miejsce: Bartosz Janecki czas: 1:24.00

2 miejsce: Witold Sitko czas: 2:32.00

 

14 lat i starsi 100 metrów stylem dowolnym

CHŁOPCY:

1 miejsce: Wojciech Kuca czas: 1:13.62

2 miejsce: Marek Utnik czas: 1:19.85

3 miejsce: Piotr Wątroba czas: 1:38.40

4 miejsce: Konrad Idzik czas: 2:00.00

Mikołajki w PCS

6 grudnia, 2018

Ściana wspinaczkowa niedostępna 6.12.2018

5 grudnia, 2018

Informujemy, że w czwartek 6-go grudnia ściana wspinaczkowa będzie niedostępna dla klientów. Zapraszamy ponownie w przyszły czwartek 13-go grudnia.

21 listopada – otwarcie siłowni w PCS

19 listopada, 2018

Drodzy klienci. Już w środę 21 listopada o godz. 14:00 zapraszamy na otwarcie siłowni w Powiatowym Centrum Sportowym w Staszowie.
W ramach „Promocji na start” będzie ona dostępna bezpłatnie dla klientów do 30-go listopada 2018 w godzinach 14:00-22:00. Siłownia została wyposażona w ponad 40 urządzeń siłowych oraz cardio. Zapraszamy.

11 listopada – Narodowe Święto Niepodległości – obiekt nieczynny

9 listopada, 2018

Informujemy, że w dniu 11-go listopada Powiatowe Centrum Sportowe będzie nieczynne dla klientów, jednocześnie zapraszamy tego dnia na uroczystości, które odbędą się w Staszowie.
Zapraszamy ponownie już 12-go listopada.

Projekt i wykonanie: d4u.pl