nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image
Informacje
Godziny otwarcia

poniedziałek - niedziela

6.00 - 22.00

W dni nauki szkolnej, w godzinach 8.00 - 15.00 dostępność pływalni i hali sportowej jest ograniczona ze względu na zajęcia szkolne.
Strefę płatną na pływalni należy opuścić do godziny 21.45.
W galerii
SONY DSC
Partnerzy
Benefit-systems
RPO
RPO
Warto odwiedzić
Biuletyn Informacji Publicznej
Biuletyn Informacji Publicznej

Fitness

OFERTA ZAJĘĆ FITNESS


AEROBIC DANCE  to ćwiczenia odchudzające, poprawiające kondycję, połączone w kroki taneczne przez co można jednocześnie bawić się świetnie i rzeźbić swoją sylwetkę.

AEROBIC STEP to zajęcia kondycyjne z wykorzystaniem podestu, angażujące całe ciało do pracy. Polegają na wchodzeniu i schodzeniu z platformy przy kombinacji różnego rodzaju kroków ujętych w mniej lub bardziej skomplikowanym układzie choreograficznym. STEP poprawia wydolność organizmu, pomaga pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej, wzmocnić odpowiednie grupy mięśniowe.

TBC – trening wzmacniający ogólnorozwojowy, który łączy wysiłek kondycyjny z ćwiczeniami wzmacniającymi mięśnie (brzuch, grzbiet, uda, pośladki, klatka piersiowa, mięśnie rąk. Doskonale modeluje sylwetkę i pomaga spalić tkankę tłuszczową. Przeznaczony dla osób w każdym wieku. TBC poprawia kondycję i wytrzymałość, wspomaga ujędrnienie i modelowanie ciała (płaski brzuch, jędrne pośladki, uda), spala zbędną tkankę tłuszczową.

BODY BALL – ćwiczenia z piłką, nie tylko kształtują sylwetkę, ale mogą też być świetną zabawą. Piłki są idealne do kształtowania mięśni nóg. Niestabilne podłoże zmusza mięśnie do większego wysiłku. BODY BALL to ćwiczenia kształtujące sylwetkę, wzmacniające wytrzymałość, poprawiające równowagę, pomagają zapobiegać problemom z kręgosłupem – szczególnie gdy prowadzimy siedzący tryb życia.

Ćwiczenia dostosowane do różnych grup wiekowych.

Zajęcia FITNESS – biletu wstępu jednorazowy 5 zł, karnet miesięczny 40 zł.

  • Zajęcia FITNESS trwają godzinę zegarową /60 minut/.
  • Na hali sportowej obowiązuje zmiana obuwia, nakrycie wierzchnie należy pozostawić w szatni.
  • W trakcie zajęć wykorzystywane są atrakcyjne przybory zwiększające atrakcyjność zajęć jak również skuteczność wykonywanych ćwiczeń.

Grafik ważny od stycznia 2019r. 

Lp.

Dzień tygodnia

Sala Fitness

 1.  wtorek 19:00 – 20:00
Instruktor: Agata Borycka

Zajęcia „Zdrowy kręgosłup”

Zapraszamy na zajęcia, mające na celu wzmocnienie mięśni i samego kręgosłupa. Odbywają się w każdą środę w godzinach 17:30-18:30 na sali fitness w strefie siłowni.

Projekt i wykonanie: d4u.pl