nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image
Informacje
Godziny otwarcia

poniedziałek - niedziela

6.00 - 22.00

W dni nauki szkolnej, w godzinach 8.00 - 15.00 dostępność pływalni i hali sportowej jest ograniczona ze względu na zajęcia szkolne.
Strefę płatną na pływalni należy opuścić do godziny 21.45.
W galerii
SONY DSC
Partnerzy
Benefit-systems
RPO
RPO
Warto odwiedzić

Require Flash player

Aktualności

Dzień Dziecka w PCS

25 maja, 2017

ZAPAŚNICY CENTRUM STASZÓW WALCZYLI NA OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADZIE MŁODZIEŻY

17 maja, 2017

W dniach -2-04.05.2017 w Drzonkowie pod Zieloną Górą rozegrano finały Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w zapasach w stylu wolnym.W turnieju tym wystartowało 160 zawodników z 63 polskich klubów, aby zdobyć tytuł Mistrza Polski Juniorów Młodszych.

Zawodnicy zaprezentowali się rewelacyjnie zdobywając medale:
- Jakub Wojsa (Centrum Staszów – trener Wiktor Skrobacz) brązowy medal w kategorii wagowej do 42 kg.

Bardzo dobrą V lokatę wywalczył Mateusz Grzybowski (Centrum Staszów – trener Wiktor Skrobacz) w kategorii wagowej do 69 kg.

Odwołane zajęcia sekcji pływackiej z instruktorem Leszkiem Tarką, w dniach 15-19.05

16 maja, 2017

W dniach od 15.05 do 19.05 włącznie, zajęcia sekcji pływackiej we wszystkich grupach Leszka Tarki, są odwołane z powodu choroby instruktora.

II OTWARTE MISTRZOSTWA STASZOWA

9 maja, 2017

22 kwietnia 2017 roku na Pływalni Powiatowego Centrum Sportowego odbyły się II Otwarte Mistrzostwa Staszowa, Ogólnopolskie Zawody o Puchar Starosty Staszowskiego. W zawodach wzięło udział 321 zawodników skupionych w 18 klubach Polski oraz zawodnicy niezrzeszeni.  Zawody otwarli:Starosta Staszowski Michał Skotnicki, Burmistrz Miasta i Gminy Staszów Leszek Kopeć, Radny Miasta i Gminy Staszów Bonifacy Wojciechowski oraz Dyrektor Powiatowego Centrum Sportowego Andrzej Walczowski.

Wyniki poszczególnych kategorii:

25 metrów dowolny dziewcząt:

9 lat:

1 miejsce – Fortuna Alicja – Unia Busko – Zdrój (czas: 18;71)

2 miejsce – Wacław Maja – AP Aquasport (czas: 18;78)

3 miejsce – Nowak Maja – Delfin Połaniec (czas: 19:95)

8 lat:

1 miejsce – Kurzeja Karolina – STP Nowy Sącz (czas: 18;06)

2 miejsce – Horniak Klaudia – Delfin Tarnobrzeg (czas: 23;49

3 miejsce – Darowska Laura – Centrum Staszów (czas: 24;08)

7 lat:

1 miejsce – Kuźma Katarzyna – STP Nowy Sącz (czas: 25;62)

2 miejsce – Sciubisz Amelia – Unia Busko – Zdrój (czas:29;49)

3 miejsce – Gozdek wiktoria – Centrum Staszów (czas: 41;34)

6 lat i młodsi:

1 miejsce – Kierońska Maryla – Swim Center Proszowice(czas:31;06)

2 miejsce – Rugała Irena – Centrum Staszów (czas: 34;91)

25 metrów dowolny chłopców:

9 lat:

1 miejsce – Ciurkowski Igor – Trójka Puławy (czas: 15;99)

2 miejsce – Ruchała adrian – STP Nowy Sącz (czas: 16;78)

3 miejsce – Kobak Nataniel – Sparta Biłgoraj (czas: 17;52)

8 lat:

1 miejsce – Pyka Jan – Delfin Tarnbrzeg (czas: 21;42)

2 miejsce – Kaproń Maciej – Eska Janów Lubelski (czas: 21;54)

3 miejsce – Widz Filip – Eska Janów Lubelski (czas: 22;36)

7 lat:

1 miejsce – Maciak Adam – STP Nowy Sącz (czas: 20;20)

2 miejsce – Szymacha Aleksy – Niezrzeszony (czas:21;50)

3 miejsce – Dziuba Mateusz – Centrum Staszów (czas: 28;81)

6 lat i młodsi:

1 miejsce – Szyszkowski Kacper – Centrum Staszów (czas: 38;20)

2 miejsce – Kukla Piotr – Centrum Staszów (czas: 44;30)

3 miejsce – Belusiak Franciszek – Centrum Staszów (czas: 51;44)

25 metrów klasyczny dziewcząt:

9 lat:

1 miejsce – Pintal Milena – Sparta Biłgoraj (czas: 24;62)

2 miejsce – Nowak Maja – Delfin Połaniec (czas: 25;19)

3 miejsce – Łukaszczyk Maja – Sparta Biłgoraj (czas: 26;85)

8 lat:

1 miejsce – Staszczak Hanna – Sparta Biłgoraj (czas: 27;96)

2 miejsce – Golik Maria – Delfin Tarnobrzeg (czas: 30;78)

3 miejsce – Kowalska Zuzanna – Unia Busko – Zdrój (czas: 33;43)

25 metrów klasyczny chłopców:

9 lat:

1 miejsce – Jagosiak Miłosz – Sparta Biłgoraj (czas: 23;16)

2 miejsce – Kusztykiewicz Filip – Signovum Grójec (czas: 23;76)

3 miejsce – Blacha Karol – Sparta Biłgoraj (czas: 25;04)

8 lat:

1 miejsce – Jargiło szymon – eska Janów Lubelski (czas: 30;15)

2 miejsce – Giruc Michał – Sparta Biłgoraj (czas: 31;55)

3 miejsce – Szendała Konrad – Sparta Biłgoraj (czas: 31;83)

25 metrów grzbietowy dziewcząt:

9 lat:

1 miejsce – Wacław Maja – AP Aquasport (czas: 20;40)

2 miejsce – Łukaszczyk Maja – Sparta Biłgoraj (czas: 22;82)

3 miejsce – Kuc Weronika – Unia Busko  – Zdrój (czas: 23;30)

8 lat:

1 miejsce – Adamiec Katarzyna – Centrum Staszów (czas: 25;82)

2 miejsce – Horniak Klaudia – Delfin Tarnobrzeg (czas: 26;64)

3 miejse – Blacha Jagoda – Eska Janów Lubelski (czas: 26;76)

7 lat :

1 miejsce – Kuźma Katarzyna – STP Nowy Sącz (czas: 26;16)

2 miejsce – Sciubisz Amelia – Unia Busko – Zdrój (czas:28;94)

3 miejsce – Pawlin Aleksandra – Nizerzeszona (czas: 29;58)

25 metrów grzbietowy chłopców:

9 lat:

1 miejsce – Szyszkowski Bartosz – Delfin Połaniec (czas: 20;69)

2 miejsce – Blacha Karol – Sparta Biłgoraj (czas: 20;89)

3 miejsce – Kobak Nataniel – Sparta Biłgoraj (czas: 21;10)

8 lat:

1 miejsce – Majewski Igor – Delfin Tarnobrzeg (czas:24,83)

2 miejsce – Jargiło Szymon – Eska Janów Lubelski (czas: 25;14)

3 miejsce – Drzymalski Karol – Centrum Staszów (czas: 25;27)

7 lat:

1 miejsce – Maciak Adam – STP Nowy Sącz (czas: 24;54)

2 miejsce – Dziuba Mateusz – Centrum Staszów (czas: 28;47)

3 miejsce – Szymacha Aleksy – Niezrzeszony (czas: 28;92)

25 metrów motylkowy dziewcząt:

9 lat:

1 miejsce – Kapica Gabriela – Eska Janów Lubelski (czas: 24;77)

2 miejsce – Ciurkowski Igor – Trójka Puławy (czas: 18;45)

3 miejsce – Skwara Bartłomiej – Delfin Tarnobrzeg (czas: 19;02)

8 lat:

1 miejsce – Kowalewski Wojciech – Centrum Staszów (czas: 35;04)

2 miejsce – Dudek Jan – Centrum Staszów (czas: 36;70)

3 miejsce – Drzymalski Karol – Centrum Staszów (czas: 44;96)

50 metrów dowolny kobiet:

16 lat i starsi:

1 miejsce – Hałka Wiktoria – Sparta Biłgoraj (czas: 29;95)

2 miejsce – Szweda Dominika – Delfin Połaniec (czas: 32;85)

14-15 lat:

1 miejsce – Szmidt Aleksandra – Eska Janów Lubelski (czas: 31;64)

2 miejsce – Bukowska Adrianna – Signovum Grójec (czas: 32;63)

3 miejsce – Adamczyk Aleksandra – Unia Busko – Zdrój (czas: 34;22)

12-13 lat:

1 miejsce – Pawlik Natalia – Niezrzeszona (czas: 32;63)

2 miejsce – Strzelecka Pola – KSZO Ostrowiec (czas: 33;39)

3 miejsce – Migacz Anna – STP Nowy Sącz (czas: 33;54)

11 lat:

1 miejsce – Gawełko Zuzanna – Trója Puławy (czas: 33;76)

2 miejsce – Zych Łucja – Delfin Tarnobrzeg (czas: 33;77)

3 miejsce – Menducka Anna – KSZO Ostrowiec (czas:33;89)

10 lat:

1 miejsce – Choińska Maja – Orka Mosir Kielce (czas: 35;18)

2 miejsce – Piętka Zuzanna – STP Nowy Sącz (czas: 35;80)

3 miejsce – Błażejczak Otylia – Delfin Tarnobrzeg (czas: 39;10)

50 metrów dowolny mężczyzn:

16 lat i starsi:

1 miejsce – Jaworski Norbert – Unia Busko – Zdrój (czas:24;84)

2 miejsce – Kutz Łukasz – Delfin Połaniec (czas: 25;17)

3 miejsce – Kuca Wojciech – Centrum Staszów (czas: 30;64)

14 – 15 lat:

1 miejsce – Kurzeja Jakub – STP Nowy Sącz (czas: 26;95)

2 miejsce – Pietrzak Jakub – Signovum Grójec (czas: 27;87)

Tulus Patryk – Eska Janów Lubelski (czas: 27;87)

12 – 13 lat:

1 miejsce – Mordarski Filip – STP Nowy Sącz (29;32)

2 miejsce – Kulig Bartosz – STP Nowy Sącz (29;62)

3 miejsce – Skulski Szymon – Delfin Tarnobrzeg  (czas: 29;70)

11 lat:

1 miejsce – Paszkowski Błażej – Fala Kraśnik (czas: 32;08)

2 miejsce – Nowak Piotr STP Nowy Sącz (czas: 33;48)

3 miejsce – Brzozowski Szymon  – Delfin Tarnobrzeg (czas: 34;75)

10 lat:

1 miejsce – Miczołek Maksymilian – STP Nowy Sącz (czas: 36;39)

2 miejsce – Grzyb Maksymilian – Sparta Biłgoraj (czas:36;96)

3 miejsce -   Kieroński Marcel – BOSIR Brzesko (czas: 37;09)

50 metrów klasyczny kobiet:

14-15 lat:

1 miejsce – Szumilas Wiktoria – Unia Busko – Zdrój (czas: 44;31)

12 – 13 lat:

1 miejsce – Sopata Sandra – STP Nowy Sącz (czas:35;87)

2 miejsce – Markowska Nicola – Orka Częstochowa (czas: 40;61)

3 miejsce – Kowalska Nicola – Delfin Połaniec (czas: 41;14)

11 lat:

1 miejsce – Mendrucka Anna – KSZO Ostrowiec (czas: 45;34)

2 miejsce – Górniak Gabriela – KSZO Ostrowiec (czas: 48;88)

3 miejsce – Bielecka Maja – KSZO Ostrowiec (czas: 50;40)

10 lat:

1 miejsce – Olejarnik Magdalena – Delfin Połaniec (czas: 48;04)

2 miejsce – Gromala Julia – STP Nowy  Sącz ( czas: 48;32)

3 miejsce – Barwińska Maja – Sparta Biłgoraj (czas: 51;73)

50 metrów klasyczny mężczyzn:

16 lat i starsi:

1 miejsce – Jaworski Norbert – Una Busko – Zdrój (czas: 30;53)

2 miejsce – Majsak Arkadiusz – centrum Staszów (czas: 36;23)

3 miejsce – Dudka Filip – Niezrzeszony (czas: 39;17)

14-15 lat:

1 miejsce – Tarasek Szymon – STP Nowy Sącz (czas: 34;03)

2 miejsce – Połeć Jakub -  STP Nowy Sącz (czas: 36;14)

12-13 lat:

1 miejsce – Lis Jan – Unia Busko – zdrój (czas: 36;22)

2 miejsce – Nowak Wjciech – STP Nowy Sącz (czas: 39;25)

3 miejsce – Sojda Eryk – KSZO Ostrowiec (czas: 42;55)

11 lat:

1 miejsce – Chmielowski Adam – delfin Tarnobrzeg (Czas: 46;38)

2 miejsce – Mazan Mikołaj – KSZO Osrowiec (czas: 46;58)

3 miejsce – Gondek Kacper – STP Nowy Sącz (czas: 50;93)

10 lat:

1 miejsce – Bury Paweł – Sparta Biłgoraj (czas: 45;22)

2 miejsce – Wołoszyn Paweł – Sparta Biłgoraj (czas: 47;37)

3 miejsce – Bzdyra Bartłomiej – Delfin Tarnobrzeg (czas: 49;68)

50 metrów grzbietowy kobiet:

16 lat:

1 miejsce – Szweda Dominika – Delfin Połaniec (czas:40;08)

14 – 15 lat:

1 miejsce – Bukowska Adrianna – Signovum Grójec (czas: 37;88)

2 miejsce – Łygan Natalia – Centrum Staszów (czas: 39;91)

3 miejsce – Błomiarz Daria – Korona Swim Kielce (czas: 45;09)

12-13 lat:

1 miejsce – Pawlik Natalia – Niezrzeszona (czas: 37;04)

2 miejsce – Kutz Natalia – Delfin Połaniec (czas: 40;06)

3 miejsce – Walczak Amelia – STP Nowy Sącz (czas: 42;58)

11 lat:

1 miejsce – Zych Łucja – delfin Tarnobrzeg (czas: 37;12)

2  miejsce – Szafrańska Malwina – KSZO Ostrowiec (czas: 37;58)

3 miejsce – Sadłos Zofia – KSZO Ostrowiec (czas: 39;91)

10 lat:

1miejsce – Choińska Maja – Orka Mosir Kielce (czas: 38;33)

2 miejsce – Jarosińska Magdalena – trójka Puławy (czas: 42;20)

3 miejsce – Gromala julia – STP Nowy Sącz (czas: 44;05)

50 metrów grzbietowy mężczyzn

16 lat i starsi:

1 miejsce – Zięba Jakub – Centrum Staszów (czas: 38;29)

14-15 lat:

1 miejsce – Kurzeja Jakub – STP Nowy Sącz (czas: 30;51)

2 miejsce – Tulus Patryk – Eska Janów lubelski (czas: 30;91)

3 miejsce – Tarka Maciej – Centrum Staszów (czas: 32;36)

12-13 lat:

1 miejsce – Zych Mikołaj – Delfin Tarnobrzeg (czas: 33;62)

2 miejsce – Kulig Bartosz – STP Nowy Sącz (czas: 34;16)

3 miejsce – Sadowy Piotr – STP Nowy Sącz (czas:34;37)

11 lat:

1 miejsce – Paszkowski Błażej – Fala Kraśnik (czas: 36;48)

2 miejsce – Brzozowski Szymon – Delfin Tarnobrzeg (czas: 41;33)

3 miejsce – Gondek Kacper – Stp Nowy Sącz (czas: 44;45)

10 lat:

1 miejsce – Bury Paweł – Sparta Biłgoraj (czas: 41;69)

2 miejsce – Obszyński Bartłomiej – Sparta Biłgoraj (czas: 42;53)

3 miejsce – Kieroński Marcel – Bosir Brzesko (czas: 44;31)

50 metrów motylkowy kobiet:

16 lat i starsi:

1 miejsce – Hałka Wiktoria – Sparta Biłgoraj (czas: 33;69)

14 – 15 lat:

1 miejsce – Szmidt Aleksandra – Eska Janów Lubelski (czas: 36;82)

2 Adamczyk Aleksandra – Unia Busko – Zdrój (czas: 42;39)

12 – 13 lat:

1 miejsce – Markowska Nickola – Orka Częstochowa (czas: 35;18)

2 miejsce – Brońska Julia – STP Nowy Sącz (czas: 36;55)

3 miejsce – Hajduk Alicja – STP Nowy Sącz (czas: 38;04)

11 lat:

1 miejsce – Szafrańska Malwina – KSZO Ostrowiec (czas: 36;18)

2 miejsce – Gawełko Zuzanna – Trójka Puławy (czas: 38;39)

3 miejsce – Celińska Małgorzata – KSZO Ostrowiec (czas:42;82)

10 lat:

1 miejsce – Piętka Zuzanna – STP Nowy Sącz (czas: 40;70)

2 miejsce – Olejarnik Magdalena – Delfin Połaniec (czas: 43;81)

3 miejsce – Duńko  Julia – Sparta Biłgoraj (czas: 45;45)

50 metrów motylkowy mężczyzn:

16 lat i starsi:

1 miejsce – Kutz Łukasz – Delfin Połaniec (czas: 27;21)

2 miejsce – Kuca Wojciech – Centrum Staszów (czas: 35;26)

14 – 15 lat:

1 miejsce – Majsak Dawid – centrum Staszów (czas:27;44)

2 miejsce – DyrekMichał – STP Nowy Sącz (czas: 28;95)

3 miejsce – Tarasek Szymon – STP Nowy Sącz (czas: 29;43)

12 – 13 lat:

1 miejsce – Mordarski Filip – STP Nowy Sącz (czas: 31;81)

2 miejsce – Skulski Szymon – Delfin Tarnobrzeg (czas: 32;45)

3 miejsce – Michta Bartosz – KSZO Ostrowiec (czas: 32;53)

11 lat:

1 miejsce – Nowak Piotr – STP Nowy Sącz (czas: 37;86

2 miejsce – Mozga Wojciech – Signovum Grójec (czas: 42;41)

3 miejsce – Szczepan Piotr – Delfin Tarnobrzeg (czas: 43;97)

10 lat:

1 miejsce – Miczołek Maksymilian – STP Nowy Sącz (czas: 42;73)

2 miejsce – Leśniak Franciszek – STP Nowy Sącz (czas: 45;78)

3 miejsce – Obszyński Bartłomiej – Sparta Biłgoraj (czas: 45;80)

Mieszane 4 x 50 zmienny OPEN:

1 miejsce – STP Nowy Sącz (czas: 2:02;12)

2 miejsce – Centrum Staszów (czas: 2;10;45)

3 miejsce Unia Busko – Zdrój (czas: 2:11;30)

Mieszane 4 x 50 zmienny 9 lat i młodsi:

1 miejsce – Sparta biłgoraj 1 (czas: 1:26;99)

2 miejsce – STP Nowy Sącz (czas: 1:30;51)

3 miejsce – Delfin Tarnobrzeg (czas: 1:33;03)

KLASYFIKACJA MEDALOWA:

1 miejsce – STP Nowy Sącz

2 miejsce – Sparta Biłgoraj

3 miejsce – Centrum Staszów

Sponsorami Mistrzostw Staszowa w pływaniu byli:

FHU Lidar Staszów – Dariusz Lipiński

PSB Mrówka Staszów – Adrian Belusiak

FHU „Rp – Bud” Rogoźno Ryszard Patrzałek.

Odwołane zajęcia aquaaerobic w maju 2017

4 maja, 2017

Drodzy klienci.
Informujemy, że do końca maja zajęcia aquaaerobic we wtorki i piątki są odwołane.

Projekt i wykonanie: d4u.pl