nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image
Informacje
Godziny otwarcia

poniedziałek - niedziela

6.00 - 22.00

W dni nauki szkolnej, w godzinach 8.00 - 15.00 dostępność pływalni i hali sportowej jest ograniczona ze względu na zajęcia szkolne.
Strefę płatną na pływalni należy opuścić do godziny 21.45.
W galerii
SONY DSC
Partnerzy
Benefit-systems
RPO
RPO
Warto odwiedzić

Require Flash player

Aktualności

11 listopada – Narodowe Święto Niepodległości – obiekt nieczynny

9 listopada, 2018

Informujemy, że w dniu 11-go listopada Powiatowe Centrum Sportowe będzie nieczynne dla klientów, jednocześnie zapraszamy tego dnia na uroczystości, które odbędą się w Staszowie.
Zapraszamy ponownie już 12-go listopada.

Odwołane zajęcia Aqua Aerobic 2 listopada – Dzień Zaduszny

31 października, 2018

Informujemy, iż w dniu 2 listopada (piątek) Dzień Zaduszny, zajęcia Aqua Aerobic zostają odwołane.
Zajęcia od 9-go listopada pozostają bez zmian.

SEKCJA PŁYWACKA – INFORMACJA

31 października, 2018

Informujemy, iż w dniu 2 listopada br.(piątek) zajęcia sekcji pływackiej w grupach trenera Łukasza Łygana zostają odwołane. W tym dniu nie odbędą się również zajęcia sekcji pływackiej dla osób z niepełnosprawnościami. 1 listopada br. (Wszystkich Świętych) Powiatowe Centrum Sportowe jest zamknięte. Za utrudnienia przepraszamy!

„PŁYWAM Z ENERGIĄ”

4 października, 2018

30 września 2018 roku na pływalni Powiatowego Centrum Sportowego w Staszowie odbyły się Ogólnopolskie Zawody Pływackie pn.  „Pływam z Energią” przeprowadzone w ramach Dnia Energetyka. Organizatorami zawodów byli: Fundacja Wspomagania Oświaty w Połańcu, Enea, LKS „Delfin Połaniec” przy współfinansowaniu Ministerstwa Sportu i Turystyki.

W zawodach wzięło udział 139 zawodników 17-letnich i młodszych z dziesięciu klubów z Polski.

Klub „Centrum” Staszów reprezentowało 27 zawodników, którzy w klasyfikacji medalowej zajęli 8 miejsce zdobywając łącznie 7 medali: 2 srebrne i 5 brązowych.

Poniżej wyniki naszych zawodników:

50 metrów dowolny KOBIET, 12 – 13 lat:

7 miejsce – Nikola Wójcik

10 miejsce – Pola Baxter

50 metrów dowolny KOBIET, 10 – 11 lat:

12 miejsce – Drzymalska Zofia

13 miejsce – Baxter Nelly

15 miejsce – Rudnik Natalia

18 miejsce – Dul Aleksandra

50 metrów dowolny KOBIET, 8 – 9 lat:

7 miejsce – Darowska Laura

10 miejsce – Adamiec Katarzyna

11 miejsce – Darowska Blanka

12 miejsce – Franus Aleksandra

13 miejsce – Rudnik Kinga

14 miejsce – Sosnowska Oliwia

15 miejsce – Strzałka Marcelina

16 miejsce – Dziedzic Natalia

50 metrów dowolny CHŁOPCÓW, 14 – 17 lat:

2 miejsce – Utnik Marek

50 metrów dowolny CHŁOPCÓW, 12 – 13 lat:

3 miejsce – Janecki Bartosz

50 metrów dowolny CHŁOPCÓW, 8 – 9 lat:

5 miejsce – Drzymalski Karol

8 miejsce – Dudek Jan

13 miejsce – Dziuba Mateusz

15 miejsce – Walasek Szymon

16 miejsce – Czołba Marcin

50 metrów dowolny CHŁOPCÓW, 7 lat i młodsi:

2 miejsce – Szyszkowski Kacper

3 miejsce – Kukla Piotr

100 metrów klasyczny KOBIET, 10 – 11 lat:

9 miejsce – Lalewicz Aleksandra

100 metrów klasyczny KOBIET, 8 – 9 lat:

7 miejsce – Sosnowska Oliwia

8 miejsce – Rudnik Kinga

100 metrów klasyczny CHŁOPCÓW, 8 – 9 lat:

3 miejsce – Dudek Jan

6 miejsce – Chmielewski Oskar

100 metrów grzbietowy KOBIET, 12 – 13 lat:

5 miejsce – Baxter Pola

100 metrów grzbietowy KOBIET, 10 – 11 lat:

6 miejsce- Baxter Nelly

10 miejsce – Dul Aleksandra

100 metrów grzbietowy KOBIET, 8 – 9 lat:

5 miejsce – Darowska Laura

9 miejsce – Darowska Blanka

10 miejsce – Dziedzic Natalia

11 miejsce – Strzałka Marcelina

13 miejsce – Franus Aleksandra

100 metrów grzbietowy CHŁOPCÓW, 8 – 9 lat:

4 miejsce – Dziuba Mateusz

50 metrów motylkowy KOBIET, 10 – 11 lat:

10 miejsce – Rudnik Natalia

12 miejsce – Drzymalska Zofia

14 miejsce – Lalewicz Aleksandra

50 metrów motylkowy CHŁOPCÓW, 14 – 17 lat:

5 miejsce – Utnik Marek

50 metrów motylkowy CHŁOPCÓW, 12 – 13 lat:

6 miejsce – Janecki Bartosz

50 metrów motylkowy CHŁOPCÓW, 8 – 9 lat:

4 miejsce – Drzymalski Karol

200 metrów dowolny KOBIET, 8 – 9 lat:

3 miejsce – Adamiec Katarzyna

Trenerami zawodników sekcji pływackiej Centrum Staszów są Łukasz Łygan i Leszek Tarka.

Zawody pływackie – 30.09 – Pływaj z energią

27 września, 2018

Informujemy, że ze względu na odbywające się w niedzielę (30.09.2018) zawody pływackie basen w godzinach 9:00-15:00 będzie niedostępny dla klientów indywidualnych. Zapraszamy natomiast do kibicowania na trybuny pływalni.

Projekt i wykonanie: d4u.pl