nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image
Informacje
Godziny otwarcia

poniedziałek - niedziela

6.00 - 22.00

W dni nauki szkolnej, w godzinach 8.00 - 15.00 dostępność pływalni i hali sportowej jest ograniczona ze względu na zajęcia szkolne.
Strefę płatną na pływalni należy opuścić do godziny 21.45.
W galerii
SONY DSC
Partnerzy
Benefit-systems
RPO
RPO
Warto odwiedzić

Require Flash player

Aktualności

Odwołane zajęcia fitness 5 grudnia 2016

5 grudnia, 2016

Informujemy, że w dniu dzisiejszym, tj. 5 grudnia zajęcia fitness zostały odwołane.

Mikołajki 2016 w PCS

1 grudnia, 2016

Ogólnopolski Sprawdzian Wytrzymałości i Wszechstronności w pływaniu 11, 12 lat, PCS Staszów.

23 listopada, 2016

18 listopada 2016 na pływalni Powiatowego Centrum Sportowego w Staszowie odbył się Ogólnopolski Sprawdzian Wytrzymałości i Wszechstronności w pływaniu 11, 12 lat. Zawody uroczyście otwarli zaproszeni goście: Zastępca Dyrektora Departamentu Sportu dla Wszystkich w Ministerstwie Sportu i Turystyki – Marcin Kaczmarczyk, Wiceprezes Świętokrzyskiego Okręgowego Związku Pływackiego – Grzegorz Bażant Starosta Staszowski – Michał Skotnicki, Burmistrz Miasta i Gminy Staszów – Leszek Kopeć, Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Staszów – Ewa Kondek, Dyrektor Powiatowego Centrum Sportowego w Staszowie – Andrzej Walczowski.

W zawodach wzięło udział 86 zawodników zrzeszonych w 9 klubach z Polski. „Centrum Staszów” reprezentowali: Jońca Marlena (20 miejsce – 200 metrów stylem zmiennym), Wrona Agnieszka (19 miejsce – 200 metrów stylem zmiennym), Wójcik Nikola (40 miejsce – 200 metrów stylem zmiennym;Open), Utnik Marek (31 miejsce – 200 metrów stylem zmiennym; 30 miejsce – 400 dowolny;Open), Janecki Bartosz (25 miejsce – 400 metrów stylem dowolnym).
Wyniki w poszczególnych konkurencjach:
Kobiet, 200m zmienny, 11 lat:
1. Petrykowska Adrianna 05 KSZO Ostrowiec Św 2:48.59 390
2. Pawlik Natalia 05 ORKA MOSiR Kielce 3:03.01 305
3. Pocheć Karolina 05 Barakuda Starachowice 3:08.97 277
12 lat
1. Latała Weronika 04 Barakuda Starachowice 2:44.63 419
2. Gromska Kinga SOc 04 KSZO Ostrowiec Św 2:49.00 387
3. Ofman Julia 04 Barakuda Starachowice 2:49.79 382
Open
1. Latała Weronika 04 Barakuda Starachowice 2:44.63 419
2. Petrykowska Adrianna 05 KSZO Ostrowiec Św 2:48.59 390
3. Gromska Kinga SOc 04 KSZO Ostrowiec Św 2:49.00 387
Kobiet, 400m dowolny:
1. Petrykowska Adrianna 05 KSZO Ostrowiec Św 5:22.16 385
2. Pawlik Natalia 05 ORKA MOSiR Kielce 5:44.22 316
3. Strzelecka Pola 05 KSZO Ostrowiec Św 5:51.40 297
Open
1. Petrykowska Adrianna 05 KSZO Ostrowiec Św 5:22.16 385
2. Pawlik Natalia 05 ORKA MOSiR Kielce 5:44.22 316
3. Strzelecka Pola 05 KSZO Ostrowiec Św 5:51.40 297
Kobiet, 800m dowolny, 12 lat:
1. Latała Weronika 04 Barakuda Starachowice 10:30.03 440
2. Wiśniewska Antonina 04 Barakuda Starachowice 10:50.96 399
3. Falfus Julia 04 KSZO Ostrowiec Św 10:52.38 396
Open
1. Latała Weronika 04 Barakuda Starachowice 10:30.03 440
2. Wiśniewska Antonina 04 Barakuda Starachowice 10:50.96 399
3. Falfus Julia 04 KSZO Ostrowiec Św 10:52.38 396
Mężczyzn, 200m zmienny, 11 lat:
1. Michta Bartosz 05 KSZO Ostrowiec Św 2:47.47 280
2. Radkiewicz Kajetan 05 KSZO Ostrowiec Św 2:51.99 258
3. Sęk Jakub 05 ORKA MOSiR Kielce 2:58.84 230
12 lat:
1. Wypchło Jakub 04 Barakuda Starachowice 2:38.20 332
2. Kraczkowski Tomasz 04 Barakuda Starachowice 2:39.65 323
3. Skierniewski Filip 04 Barakuda Starachowice 2:45.55 290
Open
1. Wypchło Jakub 04 Barakuda Starachowice 2:38.20 332
2. Kraczkowski Tomasz 04 Barakuda Starachowice 2:39.65 323
3. Skierniewski Filip 04 Barakuda Starachowice 2:45.55 290
Mężczyzn, 400m dowolny 11 lat:
1. Michta Bartosz 05 KSZO Ostrowiec Św 5:11.45 316
2. Radkiewicz Kajetan 05 KSZO Ostrowiec Św 5:13.83 309
3. Sęk Jakub 05 ORKA MOSiR Kielce 5:35.09 254
Open
1. Michta Bartosz 05 KSZO Ostrowiec Św 5:11.45 316
2. Radkiewicz Kajetan 05 KSZO Ostrowiec Św 5:13.83 309
3. Sęk Jakub 05 ORKA MOSiR Kielce 5:35.09 254
Mężczyzn, 800m dowolny 12 lat:
1. Kraczkowski Tomasz 04 Barakuda Starachowice 10:35.92 339
2. Wypchło Jakub 04 Barakuda Starachowice 10:38.73 334
3. Skierniewski Filip 04 Barakuda Starachowice 10:56.26 308
Open
1. Kraczkowski Tomasz 04 Barakuda Starachowice 10:35.92 339
2. Wypchło Jakub 04 Barakuda Starachowice 10:38.73 334
3. Skierniewski Filip 04 Barakuda Starachowice 10:56.26 308

Klub „Centrum Staszów” składa serdeczne podziękowania za wsparcie działalności klubu, pomoc finansową i rzeczową:Ministerstwu Sportu i Turystyki, Starostwu Powiatowemu, Gminie Staszów, Zespołowi Szkół im. Stanisława Staszica w Staszowie, F.H.U –RP Bud – Ryszard Patrzałek.

Ogólnopolski sprawdzian wytrzymałości i wszechstronności w pływaniu 18.11

16 listopada, 2016

Informujemy, że w dniu 18.11 pływalnia PCS czynna do godziny 14:30. Ostatnie wejście do godziny 13:00.

11 listopada – Święto Niepodległości

10 listopada, 2016

Informujemy, że 11 listopada PCS będzie czynny dla klientów od 6:00 do 22:00.

Zapraszamy także na trybuny hali sportowej PCS o godzinie 15:00. Odbywać się będzie wtedy Halowy Turniej Piłki Nożnej Samorządowców o Puchar Starosty Staszowskiego.

Projekt i wykonanie: d4u.pl