6 grudnia br. na pływalni PCS w Staszowie odbyły się III Mikołajkowe Zawody Pływackie Sekcji Pływackiej „Centrum Staszów” działającej przy PCS. Poniżej wyniki:
Mały basen rekreacyjny:
Dziewczęta 6 lat i młodsi: 25 m stylem dowolnym:
I miejsce – Lena Szymańska
Chłopcy 6 lat i młodsi: 25 m stylem dowolnym:
I miejsce – Skóra Bartłomiej
II miejsce – Czołba Marcin
III miejsce – Belusiak Franciszek
Chłopcy 6 lat: 25 m stylem dowolnym:
I miejsce – Kręcisz Miłosz
II miejsce – Kukla Piotr
III miejsce – Jaros Oskar
Dziewczęta 7,8 lat: 25 m stylem dowolnym:
I miejsce – Szczepanik Magdalena
II miejsce – Patrzałek Wiktoria
III miejsce – Bania Amelia
Chłopcy 7,8 lat: 25 m stylem dowolnym:
I miejsce – Jaros Hubert
II miejsce – Zarzycki Stanisław
Duży basen sportowy:
Dziewczęta 6 lat i młodsi:: 25 m stylem dowolnym:
I miejsce – Rugała Irena
I miejsce – Tarka Zuzanna
Chłopcy 6 lat i młodsi: 25 m stylem dowolnym:
I miejsce – Dziuba Mateusz
II miejsce – Olejniczak Stanisław
Dziewczęta 7 lat: 25 m stylem dowolnym:
I miejsce – Adamiec Katarzyna
II miejsce – Darowska Laura
III miejsce – Darowska Blanka
Chłopcy 7 lat: 25 m stylem dowolnym:
I miejsce – Drzymalski Karol
II miejsce – Kowalewski Wojciech
Dziewczęta 8,9 lat: 50 m stylem dowolnym:
I miejsce – Miska Natalia
II miejsce – Maruszewska Oliwia
III miejsce – Drzymalska Zofia
Chłopcy 8,9 lat: 50 m stylem dowolnym:
I miejsce – Janecki Kamil
II miejsce – Kwasek Jakub
III miejsce – Kowalewski Albert
Dziewczęta 10,11 lat: 50 m stylem dowolnym:
I miejsce – Wójcik Nikola
II miejsce – Jońca Marlena
III miejsce – Kobiałka Zofia
Chłopcy 10,11 lat: 50 m stylem dowolnym:
I miejsce – Janecki Bartosz
II miejsce – Jaworski Adam
III miejsce – Oleś Damian
Dziewczęta 12,13 lat: 100 m stylem dowolnym:
I miejsce – Wrona Agnieszka
II miejsce – Kępa Martyna
Chłopcy 12,13 lat: 100 m stylem dowolnym:
I miejsce – Tarka Maciej
II miejsce – Kałczuga Remigiusz
III miejsce – Zięba Bartosz
Dziewczęta 14 lat i starsi: 100 m stylem dowolnym:
I miejsce – Łygan Natalia
II miejsce – Stondzik Gabriela
III miejsce – Dziuba Weronika
Chłopcy 14 lat i starsi: 100 m stylem dowolnym:
I miejsce – Majsak Dawid
II miejsce – Kuca Wojciech
III miejsce – Śledź Kaper
KATEGORIA OPEN – 100 m stylem zmiennym
Dziewczęta:
I miejsce – Łygan Natalia
II miejsce – Wrona Agnieszka
III miejsce – Wójcik NIkola
Chłopcy:
I miejsce – Majsak Dawid
II miejsce – Tarka Maciej
III miejsce – Kuca Wojciech
WYRÓŻNIENIA:
Najlepsza zawodniczka sekcji pływackiej w 2016 roku – Katarzyna Adamiec
Najlepsz zawodnik sekcji pływackiej w 2016 roku – Dawid Majsak
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy udziału w zawodach.