6 marca 2021 roku w Powiatowym Centrum Sportowym w Staszowie rozegrana została I runda Małej Świętokrzyskiej Ligii Pływackiej. W zawodach wzięło udział 162 zawodników z 9 klubów województwa świętokrzyskiego.
Poniżej wyniki zawodników Centrum Staszów z I rundy Małej Ligi w Staszowie :
- 11 lat:
2 miejsce – Słota Filip
12 miejsce – Wójcikowski Jan
13 miejsce – Dziuba Mateusz
23 miejsce – Tarka Szymon
25 miejsce – Tarka Michał
27 miejsce – Myśliwiec Szymon
- 10 lat:
3 miejsce – Szyszkowski Kacper
26 miejsce – Szymaczak Bartosz
28 miejsce – Wójcik Bartosz
- 9 lat:
1 miejsce – Kielczyk Leon
6 miejsce – Chrzanowski Tymoteusz
8 miejsce – Myśliwiec Krzysztof
10 miejsce – Toporowski Adrian
- 11 lat
11 miejsce – Agliano Victoria
21 miejsce – Guła Maja
- 10 lat:
5 miejsce – Dziarmakowska Julia
8 miejsce – Rugała Irena
9 miejsce – Baczewska Oliwia
13 miejsce – Mazur Patrycja
18 miejsce – Łukawska Maja
19 miejsce – Walczak Olga
22 miejsce – Brocka Aleksandra
25 miejsce – Strojek Zuzanna
27 miejsce – Łukasik Maria
- 9 lat:
5 miejsce – Suchorowska Aleksandra
8 miejsce – Przybycińska Nina
10 miejsce - Kawecka Nikola
11miejsce – Mazur Wiktoria
- 10 lat:
2 miejsce – Kukla Piotr
24 miejsce – Wójcik Bartosz
25 miejsce – Szymaczak Bartosz
- 9 lat:
3 miejsce – Chrzanowski Tymoteusz
4 miejsce – Myśliwiec Krzysztof
7 miejsce – Toporowski Adrian
9 miejsce – Lisiecki Filip
- 10 lat
4 miejsce – Dziarmakowska Julia
7 miejsce – Baczewska Oliwia
18 miejsce – Łukawska Maja
19 miejsce – Walczak Olga
20 miejsce – Strojek Zuzanna
21 miejsce – Łukasik Maria
22 miejsce – Brocka Aleksandra
- 9 lat:
5 miejsce – Mazur Wiktoria
6 miejsce – Lisiecka Oliwia
7 miejsce – Przybycińska Nina
- 11 lat
2 miejsce – Chmielewski Oskar
14 miejsce – Tarka Szymon
15 miejsce – Tarka Michał
- 11 lat:
3 miejsce – Słota Filip
7 miejsce – Chmielewski Oskar
13 miejsce – Dziuba Mateusz
- 10 lat:
2 miejsce – Szyszkowski Kacper
- 9 lat:
1 miejsce – Kielczyk Leon
- 11 lat :
10 miejsce – Agliano Victoria
16 miejsce – Guła Maja
- 10 lat:
6 miejsce – Mazur Patrycja
7 miejsce - Rugała Irena
- 9 lat:
2 miejsce – Suchorowska Aleksandra
3 miejsce – Kawecka Nikola
-11 lat:
3 miejsce: Dziuba Mateusz, Słota Filip, Wójcikowski Jan, Chmielewski Oskar
- 10 lat:
3 miejsce: Wójcik Bartosz, Szymaczak Bartosz, Kukla Piotr, Szyszkowski Kacper
- 9 lat:
2 miejsce: Toporowski Adrian, Myśliwiec Krzysztof, Kielczyk Leon, Chrzanowski Tymoteusz
- 10 lat:
1 miejsce: Baczewska Oliwia, Rugała Irena, Mazur Patrycja, Dziarmakowska Julia
6 miejsce: Brocka Aleksandra, Łukawska Maja, Walczak Olga, Strojek Zuzanna
- 9 lat:
1 miejsce: Mazur Wiktoria, Przybycińska Nina, Suchorowska Aleksandra, Kawecka Nikola
Punktacja klubowa – Generalna Wszystkie konkurencje, Open: Mężczyzn i Kobiet
1. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
2. Centrum Staszów CESTA
3. UNIA Busko Zdrój UNBUS
4. Barakuda Starachowice BASTA
5. Korona-Swim Kielce KOKIE
6. ORKA MOSiR Kielce ORKIE
7. FOKA Sandomierz FOSAN
8. Salos Cortile Kielce SAKIE
9. TS Połaniec TSPOL
Leon Kielczyk został najlepszym zawodnikiem zawodów I rundy Małej Ligi w Staszowie wśród 9-latków.