nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image
Informacje
Godziny otwarcia

poniedziałek - niedziela

6.00 - 22.00

W dni nauki szkolnej, w godzinach 8.00 - 15.00 dostępność pływalni i hali sportowej jest ograniczona ze względu na zajęcia szkolne.
Strefę płatną na pływalni należy opuścić do godziny 21.45.
W galerii
SONY DSC
Partnerzy
Benefit-systems
RPO
RPO
Warto odwiedzić
Biuletyn Informacji Publicznej
Biuletyn Informacji Publicznej

Zawody strzeleckie o Puchar Małopolski

5 marca, 2013

W ubiegłą weekend na obiektach WKS-u WAWEL staszowscy strzelcy rywalizowali w zawodach strzeleckich o Puchar Małopolski w strzelaniach pneumatycznych. W zawodach NIEDŹWIADKA reprezentowali: Jarosław Makuch (pistolet pneumatyczny młodzików ), Jakub Śmistek ( karabin pneumatyczny młodzików ), Zbigniew Ziółek ( karabin pneumatyczny seniorów ) pod opieką trenera Marcina Szymańskiego.
 Jarosław Makuch wygrał w rywalizacji młodzików w konkurencji pistoletu pneumatycznego uzyskując wynik 249pkt. na 300 możliwych. Natomiast w strzelaniach karabinowych zarównoJakub Śmistek 258pkt. na 300 możliwych i Zbigniew Ziółek 570pkt. na 600 możliwych, uplasowali się na drugich miejscach w swoich kategoriach wiekowych. Należy zauważyć iż Jakub brał udział w zawodach z lekką kontuzją, która nie pozwoliła na uzyskanie w pełni satysfakcjonującego wyniku przegrywając jedynie z zawodnikiem miejscowego WKS-u WAWEL natomiast Zbyszek stracił tylko jeden punkt do zwycięscy.

Start w zawodach należy uznać za udany. W dniach 2-3 marca Zawodnicy NIEDŹWIADKA będą rywalizować w zawodach O Puchar Prezesa w Tarnowie.

Autor tekstu: Ireneusz Kapusta 

Wyłączono możliwość komentowania.

Projekt i wykonanie: d4u.pl