nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image
Informacje
Godziny otwarcia

poniedziałek - niedziela

6.00 - 22.00

W dni nauki szkolnej, w godzinach 8.00 - 15.00 dostępność pływalni i hali sportowej jest ograniczona ze względu na zajęcia szkolne.
Strefę płatną na pływalni należy opuścić do godziny 21.45.
W galerii
SONY DSC
Partnerzy
Benefit-systems
RPO
RPO
Warto odwiedzić

Require Flash player

UMIEM PŁYWAĆ 2017 – podsumowanie części pierwszej.

13 czerwca, 2017

Pod koniec maja bieżącego roku na pływalni Powiatowego Centrum Sportowego w Staszowie podsumowano pierwszą cześć projektu powszechnej nauki pływania Umiem Pływać 2017 Ministerstwa Sportu i Turystyki. Każdy uczeń biorący udział w zajęciach otrzymał pamiątkowy dyplom. Już po raz czwarty Stowarzyszenie „Centrum” Sport i Rekreacja w partnerstwie z Powiatowym Centrum Sportowym w Staszowie oraz Gminami: Staszów i Bogoria zorganizowało bezpłatnie dla uczniów szkół podstawowych klas I – III z tych gmin dwadzieścia godzin zajęć nauki pływania prowadzonych przez instruktorów PCS. Cały projekt realizowany będzie od marca do połowy grudnia z wyłączeniem przerwy wakacyjnej. W 2017 roku z bezpłatnej nauki pływania skorzysta 942 uczniów z klas I – III następujących szkół podstawowych Powiatu Staszowskiego: PSP nr 1 w Staszowie, PSP nr 2 w Staszowie, PSP nr 3 w Staszowie, PSP w Czajkowie, PSP w Koniemłotach, PSP w Wiązownicy Dużej, , PSP w Kurozwękach, PSP w Mostkach, PSP w Smerdynie, PSP w Wiśniowej, PSP w Szydłowie, PSP w Osieku, PSP w Suchowoli, PSP w Bogorii, PSP w Jurkowicach, PSP w Niedźwiedziu, PSP w Szczeglicach. Dotacja przyznana Stowarzyszeniu „Centrum” z Ministerstwa Sportu i Turystyki ze środków Funduszu Zajęć Sportowych dla Uczniów wynosi 160 tysięcy złotych. W drugiej części projektu, który rozpocznie się w połowie września br. wezmą udział uczniowie z gmin: Staszów, Szydłów, Osiek i Bogoria.W realizację projektu włączyły się wszystkie wyżej wymienione gminy finansując lub dofinansując przejazd uczniów ze szkół na pływalnię. Stowarzyszenie bardzo dziękuje za współpracę i za wsparcie.

Wyłączono możliwość komentowania.

Projekt i wykonanie: d4u.pl