nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image
Informacje
Godziny otwarcia


poniedziałek - niedziela

6.00 - 22.00


W dni nauki szkolnej, w godzinach 8.00 - 15.00 dostępność pływalni i hali sportowej jest ograniczona ze względu na zajęcia szkolne.
Strefę płatną na pływalni należy opuścić do godziny 21.45.

W galerii
SONY DSC
Partnerzy
Benefit-systems
RPO
RPO
Warto odwiedzić
Biuletyn Informacji Publicznej
Biuletyn Informacji Publicznej

Masaże

KOSMETYCZNY TWARZY

Podtrzymuje elastyczność mięśni i skóry, zapobiega powstawaniu zmarszczek. Podczas zabiegu pracuje się nad poprawą sprężystości mięśni twarzy, co bezpośrednio wpływa na poprawę elastyczności skóry twarzy i zapewnia jej dużo zdrowszy i atrakcyjniejszy wygląd. Podczas masażu stosowane są ruchy oklepywania, rozcierania, głaskania, ugniatania oraz obszczypywania zmarszczek. Podczas masażu niwelowane są również zmarszczki w okolicy czoła, kącika oczu (tzw. „kurze łapki”), bruzdy przynosowe, a także zmarszczki widoczne w kącikach ust. Masaż zalecany jest do stosowania cyklicznie już od 25 roku życia, w celu profilaktyki i spowolnienia procesu powstawania zmarszczek.

SHEA

Masło przeznaczone do tego typu masażu jest dosyć twardą masą, która staje się płynna pod wpływem temperatury ciała. Zawiera nasycone kwasy tłuszczowe, nienasycony kwas oleinowy, trójglicerydy, witaminy E i F, prowitaminę A. Masło ma działanie nawilżające i natłuszczające, uzupełnia w skórze niedobory witamin, wygładza, działa przeciwzmarszczkowo. Posiada naturalny filtr słoneczny. Nie zawiera żadnych konserwantów i barwników. Nie jest dezodoryzowane, posiada naturalny łagodny zapach. Można powiedzieć, ze masło jest niemal panaceum na wszelkie dolegliwości skórne.

CIEPŁYMI OLEJKAMI

Inna nazwa to aromatoterapia. Polega na wprowadzeniu do organizmu pacjenta czynnych biologicznie substancji zapachowych z olejków eterycznych pochodzenia roślinnego. Uzyskuje się to poprzez układ oddechowy – inhalacje lub przez skórę – masaż. Masaż ma na celu poprawę ogólnej kondycji organizmu człowieka poprzez przywrócenie mu równowagi /homeostazy/ i pobudzenie jego naturalnych sił odpornościowych.

AROMATERAPEUTYCZNĄ ŚWIECĄ

To jedno z najnowszych przeżyć w SPA. Jest niezwykle odprężający, aromatyczny i wyjątkowy. Masaż z wykorzystaniem zapachowej świecy rozluźni napięcie i ukoi nerwy. Masaż pozostawi skórę cudownie nawilżoną, jedwabiście gładką i miękką.

GORĄCYMI KAMIENIAMI

Ciepłe kamienie działają głównie rozluźniająco na nadmiernie napięte oraz bolące partie mięśni.
Poprawiają także krążenie obwodowe krwi oraz metabolizm. Są stosowane również w przypadku walki z cellulitem, bądź u osób zestresowanych lub cierpiących na depresję. Przyspieszają także usuwanie toksyn z organizmu oraz działają przekrwiennie.

SCRUB MASAŻ-PEELING

Masaż ciała z preparatem peelingującym. Scrub Massage wprowadza w stan odprężenia a także sprawia, że skóra jest gładka, elastyczna, nawilżona i oczyszczona. Masaż ten poprawia ukrwienie, oczyszcza pory, złuszcza zrogowaciały naskórek, pozostawia skórę gładką i pozbawioną zanieczyszczeń.

Projekt i wykonanie: d4u.pl