nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image
Informacje
Godziny otwarcia

poniedziałek - niedziela

6.00 - 22.00

W dni nauki szkolnej, w godzinach 8.00 - 15.00 dostępność pływalni i hali sportowej jest ograniczona ze względu na zajęcia szkolne.
Strefę płatną na pływalni należy opuścić do godziny 21.45.
W galerii
SONY DSC
Partnerzy
Benefit-systems
RPO
RPO
Warto odwiedzić
Biuletyn Informacji Publicznej
Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualności

STASZOWSKI PUCHAR SPRINTU W PŁYWANIU.

29 stycznia, 2020

25 stycznia 2020 roku na pływalni PCS w Staszowie odbyły się zawody pływackie pn. „Puchar Sprintu. Otwarte Mistrzostwa Staszowa”. W zawodach wystartowało 94 zawodników z 10 klubów: BOSIR Brzesko, Koral Morawica, KS Fala Niepołomice, MKS Wodnik Radom, Salos Cortile, Towarzystwo Sportowe w Połańcu, UKS „Spartakus”, UKS „Sokół” Mościce Tarnów, UKS Delfin Tarnobrzeg, Centrum Staszów oraz 2 zawodników niezrzeszonych.

Miejsca medalowe zawodników Centrum Staszów przedstawiają się następująco:
- Stanisław Ekiert 7 lat: 2 miejsce na 25 metrów stylem dowolnym,
- Michalina Kwiatkowska 7 lat: 3 miejsce na 25 metrów stylem dowolnym,
- Leon Kielczyk 8 lat: 1 miejsca na 25 metrów stylem dowolnym i 1 miejsce na 25 metrów stylem grzbietowym,
- Tymon Chrzanowski 8 lat: 2 miejsca na 25 dowolnym i 2 miejsce na 25 grzbietowym,
- Nikola Kawęcka 8 lat: 3 miejsce na 25 metrów stylem dowolnym,
- Iga Kijewska 8 lat: 3 miejsce na 25 metrów stylem grzbietowym,
- Kacper Szyszkowski 9 lat: 2 miejsca na 25 metrów stylem dowolnym i 2 miejsce na 25 metrów stylem klasycznym,
- Piotr Kukla 9 lat: 2 miejsce na 25 metrów stylem grzbietowym i 1 miejsce na 25 metrów stylem klasycznym,
- Kijewska Zuzanna 9 lat: 3 miejsce na 25 metrów stylem dowolnym
- Mazur Patrycja 9 lat: 1 miejsce na 25 metrów stylem klasycznym i 3 miejsce na 25 metrów stylem grzbietowym ,
- Zuzanna Strojek 9 lat: 3 miejsce na 25 metrów stylem klasycznym
- Maja Łukawska 9 lat: 3 miejsce na 25 metrów stylem klasycznym,
- Jan Wójcikowski 10 lat: 2 miejsce na 50 metrów stylem dowolnym oraz 2 miejsce na 100 metrów stylem grzbietowym,
- Jakub Opatowicz 10 lat: 3 miejsce na 100 metrów stylem grzbietowym,
- Oskar Chmielewski 10 lat: 2 miejsce na 100 metrów stylem klasycznym oraz 2 miejsce na 50 metrów stylem motylkowym,
- Victoria Agliano 10 lat: 3 miejsce na 50 metrów stylem dowolnym i 1 miejsce na 50 metrów stylem motylkowym,
- Dudek Jan 11 lat: 3 miejsce na 50 metrów stylem dowolnym i 2 miejsce na 100 metrów stylem grzbietowym,
- Aleksandra Franus 11 lat: 3 miejsce na 50 dowolnym i 2 miejsce na 100 metrów stylem klasycznym,
- Oliwia Sosnowska 11 lat: 1 miejsce na 50 metrów stylem motylkowym i 1 miejsce na 100 metrów stylem grzbietowym, .
- Bartosz Szyszkowski 12 lat: 1 miejsce na 50 metrów stylem dowolnym i 1 miejsce na 100 metrów stylem grzbietowym.

Sztafeta Centrum Staszów 1: 1 miejsce na 4 x 25 metrów stylem dowolnym chłopców w składzie: Leon Kielczyk, Tymoteusz Chrzanowski , Kacper Szyszkowski, Piotr Kukla, a drugie miejsce zajęła sztafeta Centrum Staszów 2 płynąca w składzie: Tymon Trębliński, Bartosz Szymczak, Stanisław Ekiert, Adam Chrzanowski.

Sztafeta Centrum Staszów 1 dziewcząt płynąca w składzie: Patrycja Mazur, Maja Łukawska, Zuzanna Strojek i Zuzanna Kijewska była pierwsza a drużyna Centrum Staszów 2 w składzie : Iga Kijewska, Aleksandra Suchorowska, Zuzanna Mazgaj, Oliwia Lisiecka zajęła 2 miejsce.

W sztafecie Centrum Staszów 1 chłopców 4 x 50 metrów stylem zmiennym w składzie: Piotr Kukla, Jan Dudek, Bartosz Szyszkowski, Jan Wójcikowski zajęła 2 miejsce, a Centrum Staszów 2 w składzie: Jakub Opatowicz, Kacper Szyszkowski, Oskar Chmielewski, Leon Kielczyk była trzecia.

Statystyka medalowa:

1 miejsce: Centrum Staszów z dorobkiem: 11 złotych, 16 srebrnych, 11 brązowych medali

2 miejsce: UKS Delfin Tarnobrzeg z dorobkiem: 11 złotych, 6 srebrnych, 3 brązowe medale

3 miejsce: Towarzystwo Sportowe w Połańcu z dorobkiem: 3 złote, 4 srebrne, 2 brązowe medale.

Punktacja klubowa:

1 miejsce: Centrum Staszów,

2 miejsce: UKS Delfin Tarnobrzeg,

3 miejsce: MKS Wodnik Radom

Najlepsza zawodniczka zawodów 9 lat i młodsza: Mazur Patrycja – 4 miejsce, Kijewska Zuzanna – 5 miejsce, Strojek Zuzanna – 6 miejsce, Łukawska Maja – 7 miejsce, Mazgaj Zuzanna – 8 miejsce

Najlepsza zawodniczka zawodów 10 – 12 lat: Aleksandra Franus – 3 miejsce, Sosnowska Oliwia – 7 miejsce, Agliano Victoria – 9 miejsce, Kawecka Patrycja – 11 miejsce

Najlepszy zawodnik zawodów 9 lat i młodszy: Szyszkowski Kacper – 2 miejsce, Kukla Piotr – 4 miejsce, Kielczyk Leon – 5 miejsce, Chrzanowski Tymoteusz – 7 miejsce, Szymczak Bartosz – 9 miejsce, Lisiecki Filip – 10 miejsce, Chrzanowski Adam – 11 miejsce.

Najlepszy zawodnik zawodów 10 – 12 lat: Szyszkowski Bartosz – 1 miejsce, Dudek Jan – 9 miejsce, Wójcikowski Jan – 10 miejsce, Chmielewski Oskar – 14 miejsce, Opatowicz Jakub – 15 miejsce.

Wszystkim zawodnikom oraz trenerom Centrum Staszów serdecznie gratulujemy uzyskanych wyników.

Salon Odnowy – nieczynny w dniach 29-31.01.2020

29 stycznia, 2020

Salon Odnowy w dniach 29.01.2020r- 31.01.2020r będzie nieczynny. Zapraszamy od poniedziałku.

Gimnastyka poranna w wodzie – zawieszone zajęcia na okres ferii zimowych

29 stycznia, 2020

Informujemy, że zajęcia z gimnastyki porannej w wodzie na okres ferii zimowych zostają zawieszone. Najbliższe zajęcia 11.02.2020

Zaktualizowany grafik zajęć na luty 2020: zdrowy kręgosłup i gimnastyka poranna

29 stycznia, 2020

Informujemy, że od lutego 2020 zostaje zaktualizowany grafik zajęć: zdrowy kręgosłup i gimnastyka korekcyjna

ZAJĘCIA SEKCJI SPORTOWYCH CENTRUM STASZÓW W FERIE ZIMOWE 2020

29 stycznia, 2020

SEKCJA PŁYWACKA – w dniach od 27 do 31 stycznia 2020 zajęcia w grupach trenera Łukasza Łygana odbywają się zgodnie z obowiązującym grafikiem dla poszczególnych grup. We wskazanych dniach członkowie sekcji z grup trenera Leszka Tarki proszeni są o udział w zajęciach grup trenera Łygana.

W dniach od 4 do 7 lutego 2020 zajęcia w grupach trenera Leszka Tarki odbywać się będą:
- wtorek 4 lutego prowadzone będą zajęcia z poniedziałku dla poszczególnych grup,
- środa i czwartek zajęcia bez zmian zgodnie z obowiązującym grafikiem. We wskazanych dniach członkowie sekcji z grup trenera Łukasza Łygana proszeni są o udział w zajęciach grup trenera Tarki.

SEKCJA ZAPASÓW – zajęcia w pierwszym tygodniu ferii zostają odwołane, w drugim tygodniu zajęcia w grupie młodszej będą prowadzone w dniach:
3, 5, 7 lutego 2020 (poniedziałek, środa, piątek) od godziny 11:00.
Za utrudnienia przepraszamy.

Projekt i wykonanie: d4u.pl