nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image
Informacje
Godziny otwarcia

poniedziałek - niedziela

6.00 - 22.00

W dni nauki szkolnej, w godzinach 8.00 - 15.00 dostępność pływalni i hali sportowej jest ograniczona ze względu na zajęcia szkolne.
Strefę płatną na pływalni należy opuścić do godziny 21.45.
W galerii
SONY DSC
Partnerzy
Benefit-systems
RPO
RPO
Warto odwiedzić
Biuletyn Informacji Publicznej
Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualności

VII MIKOŁAJKOWE ZAWODY PŁYWACKIE CENTRUM STASZÓW.

14 grudnia, 2020

7 grudnia 2020 r. na pływalni w Staszowie odbyły się już VII Zawody Mikołajkowe. W zawodach wystartowało 90 osób.

Jako pierwsze wystartowały pływacy z niepełnosprawnością biorący udział w programie Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego pn. „Bądź Aktywny”. Uczestnicy: Beata Sobieniak, Julia Adamska, Wiktoria Arczewska, Kamil Mazanka, Dawid Domagała, Damian Imos, Mateusz Ziółek, Tomasz Pabian oraz najmłodszy Gabryś Agliano starowali na małym lub dużym basenie.

Następnie rywalizację z podziałem na kategorie wiekowe rozpoczęli pozostali członkowie sekcji pływackiej.

W czasie zawodów nagrodzeni zostali najlepsi zawodnicy sekcji pływackiej CENTRUM w 2020 roku otrzymali oni puchary i nagrody rzeczowe. Wśród nich znaleźli się:

- Kielczyk Leon – rocznik 2012,

- Szyszkowski Kacper – rocznik 2011,

- Słota Filip – zawodnik rocznik 2010,

- Wójcikowski Jan – rocznik 2010 r. ,

- Bartosz Szyszkowski – rocznik 2008 r.

 

Poniżej przedstawiamy wyniki zawodników zawodów mikołajkowych :

2011 rocznik i młodsi mały basen :

- Darowski Filip,

- Kukla Krzysztof,

- Grabka Ernest,

- Maruszewski Wiktor.

2011 rocznik i młodsze mały basen:

- Nogaś Natalia.

6 lat i młodsze 25 metrów stylem dowolnym:

1 miejsce – Mazur Paulina 00:40:38

2 miejsce – Kaczmarczyk Matylda 00:54:22

3 miejsce – Sosnowska Karolina 01:05:00

4 miejsce – Wójcik Antonina 01:21:00

6 lat i młodsi 25 metrów stylem dowolnym:

1 miejsce – Brocki Witold 00:40:38

2 miejsce – Szyszkowski Olaf 00:49:24

7 lat i młodsze 50 metrów stylem dowolnym:

1 miejsce – Szcześniak Aleksandra 01:50:33

7 lat i młodsi 50 metrów stylem dowolnym:

1 miejsce – Ekiert Stanisław 01:00:51

2 miejsce – Trębliński Tymon 01:04:04

3 miejsce – Rugała Franciszek 01:44:00

4 miejsce – Furman Szymon 02:11:00

8 lat i młodsze 50 metrów stylem dowolnym:

1 miejsce – Przybycińska Nina 01:00:35

2 miejsce – Kawecka Nikola 01:02:00

3 miejsce – Lisiecka Oliwia 01:07:02

4 miejsce – Mazur Wiktoria 01:08:50

5 miejsce – Cichoń Marika oraz Kijewska Iga 01:09:00

6 miejsce – Suchorowska Aleksandra 01:09:40

8 lat i młodsi 50 metrów stylem dowolnym:

1 miejsce – Kielczyk Leon 00:51:71

2 miejsce – Chrzanowski Tymoteusz 00:55:22

3 miejsce – Lipiec Patryk 01:02:00

4 miejsce – Rębosz Dawid 01:08:92

5 miejsce – Myśliwiec Krzysztof 01:11:81

6 miejsce – Lisiecki Filip 01:24:18

7 miejsce – Toporowski Adrian 01:26:00

8 miejsce – Wójcik Artur 01:39:07

9 miejsce – Janecki Filip 01:44:11

10 miejsce – Tymon Jasek 01:50:80

9 lat i młodsze, 50 metrów stylem dowolnym:

1 miejsce – Baczewska Oliwia 00:47:10

2 miejsce – Rugała Irena 00:49:63

3 miejsce – Kijewska Zuzanna 00:51:92

4 miejsce – Mazur Patrycja 00:52:61

5 miejsce – Dziarmakowska Julia 00:53:66

6 miejsce – Łukawska Maja 00:54:66

7 miejsce – Walczak Olga 00:55:98

8 miejsce – Strojek Zuzanna 01:01:20

9 miejsce – Łukawska Maria 01:08:96

10 miejsce – Brocka Aleksandra 01:08:97

9 lat i młodsi, 50 metrów stylem dowolnym:

1 miejsce – Szyszkowski Kacper 00:38:88

2 miejsce – Kukla Piotr 00:41:50

3 miejsce – Brocki Stanisław 00:48:77

4 miejsce – Szymczak Bartosz 01:05:15

5 miejsce – Wójcik Bartosz 01:18:60

6 miejsce – Klusek Miłosz 01:18:70

7 miejsce – Maruszewski Olaf 01:53:76

10-11 lat, 50 metrów stylem dowolnym:

1 miejsce – Sosnowska Oliwia 00:35:92

2 miejsce – Agliano Victoria 00:45:00

3 miejsce – Guła Maja 00:47:71

4 miejsce – Chrzanowska Alicja 00:49:17

5 miejsce – Kawecka Patrycja 00:55:59

6 miejsce – Brocka Karolina 01:08:37

10 -11 lat, 50 metrów stylem dowolnym:

1 miejsce – Dudek Jan 00:37:90

2 miejsce – Wójcikowski Jan 00:41:02

3 miejsce – Chmielewski Oskar 00:43:39

4 miejsce – Walasek Szymon 00:45:47

5 miejsce – Dziuba Mateusz 00:45:94

6 miejsce – Przybyciński Filip 00:51:63

7 miejsce – Tarka Michał 00:54:52

8 miejsce – Tarka Szymon 00:56:00

9 miejsce – Czołba Marcin 00:56:97

10 miejsce – Żyła Olaf 00:58:37

11miejsce -  Czerwiec Alan 01:00:59

12 miejsce -  Maj Jakub 01:22:15

12 lat i starsze:

1 miejsce – Nowak Maja 00:36:56

2 miejsce – Wójcikowska Julia 00:39:94

12 lat i starsi:

1 miejsce – Szyszkowski Bartosz 00:30:66

2 miejsce – Brocki Bartosz 00::41:05

3 miejsce – Blicharz Jan 00:44:52

4 miejsce – Bereza Kacper 00:48:68

5 miejsce – Sioda Mikołaj 00:54:30

Sztafety 4 x 50 stylem zmiennym dziewcząt:

1 miejsce – Dziarmakowska Julia, Walczak Olga, Agliano Victoria, Chrzanowska Alicja 03:39:60

2 miejsce – Guła Maja, Strojek Zuzanna, Rugała Irena, Baczewska Oliwia, 03:41:68

3 miejsce – Kijewska Zuzanna, Mazur Patrycja, Sosnowska Oliwia, Kawecka Patrycja, 03:43:47

4 miejsce – Kijewska Iga, Kawecka Nikola, Nowak Maja, Łukawska Maja, 04:01:45

5 miejsce – Brocka Karolina, Przybycińska Nina, Wójcikowska Julia, Mazur Wiktoria. 05:20:00

Sztafety 4 x 50 stylem zmiennym chłopców:

1 miejsce – Kukla Piotr , Chmielewski Oskar , Kielczyk Leon, Szyszkowski Kacper 03:12;43

2 miejsce – Lipiec Patryk, Dudek Jan , Szyszkowski Bartosz , Brocki Stanisław 03:35:00

3 miejsce – Tarka Michał,Tarka Szymon , Czołba Marcin, Wójcikowski Jan 04:08:00

4 miejsce – Wójcik Bartosz , Myśliwiec Szymon, Walasek Szymon, Chrzanowski Tymon 04:23:54

5 miejsce – Tręblinski Tymon ,Dziuba Mateusz , Czołba Marcin ,Stanisław Ekiert 04:38:26

 

Wszyscy pływacy uczestniczący w zawodach otrzymali także słodki upominek od Mikołaja.

Trenerami młodych zawodników są: Łukasz Łygan i Leszek Tarka. Członkom sekcji i trenerom gratulujemy wyników oraz dziękujemy za całoroczną sumienną pracę.

INFORMACJA

7 grudnia, 2020

W dniu dzisiejszym (7.12.2020) ze względu na Mikołajkowe zawody pływackie sekcji pływackiej Centrum Staszów ostatnie wejście na pływalnię dla osób przygotowujących się do zawodów sportowych i współzawodnictwa sportowego będzie o godzinie 15:20.

Ponowne otwarcie siłowni PCS na potrzeby treningów w ramach współzawodnictwa sportowego i przygotowania do zawodów sportowych.

4 grudnia, 2020

Drodzy klienci. Informujemy, że od 8 grudnia (wtorek) ponownie udostępniamy siłownię dla klientów którzy odbywają treningi w ramach współzawodnictwa sportowego i przygotowania się do zawodów sportowych.
Aby skorzystać z tej możliwości, należy złożyć do Dyrektora PCS wniosek o wyrażenie zgody na udział w powyższej formie treningu. Zajęcia będą odbywały się zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym. Siłownia będzie czynna od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych od 14:00 do 21:30 oraz w soboty i niedziele od 7:00 do 15:00.

Projekt i wykonanie: d4u.pl